https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Słonecznie i radośnie

Impreza plenerowa zorganizowana z okazji Dnia Dziecka obfitowała w wiele atrakcji. Słoneczna, piękna pogoda sprawiła, że na boisku sportowym w Głuszycy radosnym zabawom nie było końca.

Skoki na eurobungee, basen z piłeczkami i dmuchana zjeżdżalnia wyzwoliły dużo pozytywnej energii zarówno u maluchów, jak i u starszych dzieci. Niezawodne animatorki z Kamayou Art upiększały wszystkich chętnych brokatowymi tatuażami i malowaniem buziek, poprowadziły także pełne energii bloki taneczne oraz przeniosły dzieci w świat kreatywnej zabawy, w której często uczestniczyli także dorośli.

Występy artystyczne na scenie rozpoczęły dzieci ze Studia Tańca Jako Koja Jadwigi Schwebs. Wyjątkowy niedzielny czas umiliły swoimi wokalnymi występami Oliwia Zelek, Julia Mongiałło, Marlena Knapik, Joanna Surma, Zuzanna Golemiec oraz Maja Borys – podopieczne nauczyciela śpiewu Radosława Zychala. Podczas przerw muzycznych dzieci brały udział w quizach, a za prawidłowe odpowiedzi nagradzane były upominkami. Swoje umiejętności zaprezentowała także grupa dzieci i młodzieży trenująca w Klubie Taekwon – do Taipan z trenerem Rajmundem Felusiakiem. Dużym powodzeniem cieszył się słodki kącik, a w nim: wata cukrowa, lody, gofry i sorbety oraz inne piknikowe przysmaki.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Głuszycy.

(AMAL)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty