https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Międzynarodowy sukces

Drużyna KS Petanque Jedlina-Zdrój w turnieju Centrope Cup Liblice w Czechach zajęła 4 miejsce w rywalizacji 96 tripletów z całej Europy.

– Kazimierz Jacak i Adam Jacak z KSP Jedlina-Zdrój, wraz z Georgesem Burtinem z KSP Dzierżoniów, najpierw z wynikiem 5:0 awansowali do fazy play-off z udziałem 32 drużyn. Następnie wygrali kolejne mecze, awansując do najlepszej czwórki turnieju. W półfinale pokonali ich Słowacy, a w walce o 3 miejsce polski triplet z KSP Myślenice. W meczu o brązowy medal młodzież tym razem wygrała z seniorami i weteranami. Naszym zawodnikom należą się wielkie gratulacje, bo to kolejny sukces naszego klubu – podkreśla Beata Urbaniak, prezeska KSP Jedlina- Zdrój.

(BU)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty