https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jedlińska Karta Mieszkańca

– Już niedługo mieszkańcy naszego miasta będą mogli uzyskać Jedlińską Kartę Mieszkańca! To jedyny taki program benefitów w Aglomeracji Wałbrzyskiej – mówi Leszek orpel,  Burmistrz Jedliny-Zdroju.

– Każdy posiadacz karty otrzyma bonusy oraz rabaty na usługi produkty miejskie. Jedlińska Karta Mieszkańca to: tańsze bilety wstępu, m.in. do parku Aktywności, na miejską strzelnicę oraz lodowisko; rabaty na usługi przedsiębiorców, czyli partnerów naszego miasta. Karta aktywna będzie każdorazowo na okres jednego roku. O jej przyznanie mogą ubiegać się wszyscy mieszkający w Jedlinie-Zdroju oraz rozliczający podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Wałbrzychu, a także wszyscy członkowie rodziny. Można już pobierać odpowiednie wnioski o wydanie Jedlińskiej Karty Mieszkańca, awydawanie kart planujemy od 12 czerwca. Chcemy, aby Jedlińska Karta Mieszkańca wzmacniała poczucie tożsamości lokalnej mieszkańców i zachęcała ich do wspierania naszych przedsiębiorców oraz spędzania miło czasu w mieście, będącym źródłem aktywności – wyjaśnia burmistrz miasta.

Więcej informacji na stronie: https://jedlinazdroj.eu/miasto/jedlinska-karta-mieszkanca.html.

(KS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty