https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rozśpiewane urodziny Motki

Owacją na stojąco zakończył się koncert Motki Fesler w Coolturalnej Montowni w Wałbrzychu. Wałbrzyską wokalistkę będzie można także usłyszeć podczas lipcowego festiwalu Rock Fest na Słonecznej Polanie w Szczawnie-Zdroju.

Motka Fesler podczas wałbrzyskiego koncertu zaprezentowała przede wszystkim swoje piosenki, które były wielokrotnie prezentowane na antenie Radia Wrocław, Radiowej Jedynki, Programu 4 Polskiego Radia, Radia Wnet, a także w Teleekspressie. Były także własne interpretacje utworów „Sing-Sing” Maryli Rodowicz, „Boskie Buenos” Maanamu, „W moim magicznym domu” Hanny Banaszak oraz z repertuaru Sanah – na specjalne życzenie i z udziałem córek piosenkarki, która dzień wcześniej obchodziła urodziny.

– Dziękuję, że zechcieliście być ze mną w ten wyjątkowy dla mnie wieczór. Dziękuję za wszystkie komentarze i ciepłe słowa dające niezwykły napęd do dalszej pracy. Dziękuję za przepiękne kwiaty, a mój dom wygląda jak kwiaciarnia, bo nigdy nie dostałam 100 róż, mnóstwa tulipanów itp. Dzięki za bis, owacje na stojąco i sto lat – jeszcze nigdy 250 osób nie śpiewało mi sto lat! Szczególne podziękowania kieruję do organizatora tego koncertu, który lubi być anonimowy, Romana Polizhaieva za zaangażowanie i Michała Pierzchały za wiarę we mnie, współtworzenie naszych piosenek, spokój oraz bezpieczeństwo emocjonalne podczas koncertu. Bardzo dziękuję GoodArtist za piękny makijaż, pomoc w stylizacjach, zaangażowanie i za olbrzymie wsparcie, które dostałam w dniu koncertu i dostaję na co dzień oraz Krzysztofowi Roszakowi za piękne światło i dźwięk. Do zobaczenia na kolejnych koncertach! – mówi Motka Fesler, która będzie gościem specjalnym tegorocznego Rock Fest w Szczawnie – Zdroju.

29 lipca wokalistka wystąpi na Słonecznej Polanie wraz z legendarnymi polskimi zespołami: Riverside, Collage oraz Tides From Nebula, Moonrise i Jakubem Zyteckim. Bilety są już w sprzedaży na stronie https://www.ticketmaster.pl/artist/rock-fest-szczawno-zdroj-bilety/1164753.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty