https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wiosna. Ach to Ty!

17 maja 2023 r. w czarnoborskim centrum kultury na melomanów czeka kolejne muzyczne wydarzenie. Koncert kameralny pt. „Wiosna. Ach to Ty!” to kolejna odsłona zainaugurowanych przez Wójta Gminy Czarny Bór Adama Góreckiego cyklicznych spotkań z muzyką klasyczną.

Po jesiennym recitalu na fortepian i skrzypce, czas na majowy, wiosenny koncert kameralny, podczas którego Piotrowi Łukaszczykowi – wybitnemu pianiście, towarzyszyć będzie utytułowana flecistka – Ildiko Juhas. Jak zapowiadają organizatorzy, w sali widowiskowej Biblioteki +Centrum Kultury w Czarnym Borze zabrzmią wspaniałe kompozycje najwybitniejszych muzycznych twórców: Chopina, Bacha, Brahmsa, Chaminade, Haendla i innych w interpretacji dwójki wybitnych instrumentalistów.

– Zapraszamy 17 maja br. na godz. 18.00 do sali widowiskowej Biblioteki + Centrum Kultury przy ul. Sportowej 43 w Czarny Borze. Wejściówki w cenie 10 zł oraz 5 zł dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Czarnym Borze, są do nabycia w B+CK, ale liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie realizowane jest w ramach „Senioralnej Akademii Kultury” dofinansowanej ze środków WSSE INVEST PARK – partnera strategicznego projektu – dodaje wójt Adam Górecki.

(KB)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty