https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rozgrywki piłkarskie od IV ligi do klasy B

IV liga

W 21 kolejce grupy wschodniej IV ligi piłkarze Górnika przegrali w Wałbrzychu z Baryczą Sułów aż 1:5. Kolejny mecz biało – niebiescy rozegrają 8.04. o godz. 16.00 w z Foto-Higieną w Gaci.

Klasa okręgowa

Wyniki spotkań 19 kolejki rozgrywek klasy okręgowej w Podokręgu Wałbrzych: Victoria Świebodzice – Polonia Bystrzyca Kłodzka 1:4, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Pogoń Pieszyce 1:3 oraz Karolina Jaworzyna Śląska – Zdrój Jedlina Zdrój 2:9. W kolejnej serii spotkań, zaplanowanej na 8 kwietnia o godz. 16.00, zagrają: Zdrój Jedlina Zdrój – Iskra Jaszkowa Dolna, Piławianka Piława Górna – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Cukrownik/Polonia Pszenno – Victoria Świebodzice.

Klasa A

Wyniki 19 kolejki grupy I klasy A w Podokręgu Wałbrzych: Podgórze Wałbrzych – Włókniarz Głuszyca 0:8, Klubokawiarnia Roztocznik – Herbapol Stanowice 2:3, Czarni Wałbrzych – Szczyt Boguszów-Gorce 4:2, Wierzbianka Wierzbna – Zieloni Mokrzeszów 1:1, KS Walim – Zagłębie Wałbrzych 4:4, MKS Szczawno Zdrój – KP MCK Mieroszów 5:1, Sudety Dziećmorowice – AKS II Strzegom 5:2, mecz Iskra Witków Śląski – Górnik Boguszów-Gorce został odwołany ze względu na zły stan boiska. Spotkania 20 kolejki zostaną rozegrane 15 i 16 kwietnia, a 8 kwietnia odbędą się spotkania 16 kolejki: Szczyt Boguszów-Gorce – MKS Szczawno Zdrój (godz. 14.00) i Klubokawiarnia Roztocznik – Iskra Witków Śląski (godz. 15.00).

Wyniki 19 kolejki grupy I klasy A w Podokręgu Jelenia Góra: Piast Bolków – Czarni Przedwojów 1:1, KS Maciejowa – Pub Gol Jelenia Góra 3:2, Karkonosze II Jelenia Góra – Czarni Strzyżowiec 3:1, Rudawy Janowice Wielkie – Mitex Podgórzyn 3:2, Orzeł Mysłakowice – Skalnik Czarny Bór 3:0 (vo), Orzeł Wojcieszów – Olimpia Kamienna Góra 1:5, Amfibolit Leszczyniec – Lechia Piechowice 0;1, Halniak Miłków – KS 1946 Chełmsko Śląskie 4:1. Mecze 20 kolejki zostaną rozegrane 15 i 16 kwietnia, natomiast 8 kwietnia odbędą się spotkania 16 kolejki: Czarni Przedwojów – Lechia Piechowice (godz. 13.00), Olimpia Kamienna Góra – KS 1946 Chełmsko Śląskie (godz. 13.00), Skalnik Czarny Bór – Halniak Miłków (godz. 13.00), Czarni Strzyżowiec – Orzeł Wojcieszów (godz. 11.00), Pub Gol Jelenia Góra – Orzeł Mysłakowice (godz. 13.00), Piast Bolków – Rudawy Janowice Wielkie (godz. 13.00).

Klasa B

Wyniki 13 kolejki grupy I klasy B w Podokręgu Wałbrzych: Granit II Roztoka – Unia Jaroszów 5:3, Sokół Kostrza – LKS Wiśniowa 5:1, Zieloni II Mokrzeszów – Błękitni Słotwina 0:9, Huragan Olszany – Płomień Dobromierz 11:2, Unia Bogaczowice – Nysa Kłaczyna 2:3, pauzowali Zjednoczeni II Żarów. Kolejna seria gier odbędzie się 15 i 16 kwietnia.

Wyniki 13 kolejki grupy I klasy B w Podokręgu Jelenia Góra: Uran Okrzeszyn – Victoria Czadrów 0:3, LZS Janiszów – Orły Lipienica 2:5, Dragon Miszkowice – Dolomit Pisarzowice 0:9, Orzeł Lubawka – FC Karpacz 1:1, mecz Bóbr Opawa – Bóbr Marciszów został odwołany z powodu złego stanu boiska, pauzował Lesk Sędzisław. Kolejna seria gier odbędzie się 15 i 16 kwietnia.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty