https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Gwiazdy Teatru Capitol w Wałbrzychu

23 kwietnia 2023 r. na scenie Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu aktorzy warszawskiego Teatru Capitol zaprezentują jedną z kultowych komedii pt. „Bożyszcze kobiet”.

Reżyserem lekkiej, pełnej dowcipnych dialogów komedii o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach, jest Cezary Morawski, a autorką przekładu tekstu jest Mira Michałowska. Gwiazdorska obsada: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska, Anna Modrzejewska i Piotr Gąsowski gwarantuje wieczór pełen humoru i świetnej zabawy.

– Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie – dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia… W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney’a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości. Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić! – mówi Anna Czechowska, kierownik Impresariatu Teatru Capitol w Warszawie.

Spektakl „Bożyszcze kobiet” zostanie zaprezentowany 23 kwietnia 2023 r. o godz. 15.30 oraz o godz. 19.00 w Filharmonii Sudeckiej im. Józefa Wiłkomirskiego przy ul. Juliusza Słowackiego 4 w Wałbrzychu. Bilety można kupić online: https://teatrcapitol.pl/repertuar-wyjazdowy/?miasto=wa%C5%82brzych, a rezerwacji można dokonywać telefonicznie pod numerem (+48) 733 777 840.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty