https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lena zaprasza na urodzinowy, charytatywny bieg i marsz

Już w sobotę – 25 marca 2023 roku – w Parku Południowym we Wrocławiu zostaną zorganizowane zabiegane urodziny Lenki, czyli „Urodzinowy, charytatywny bieg i marsz Nordic Walking dla Lenki”, który honorowym patronatem objął Prezydent Wrocławia (i już opłacił swój start w biegu)! Cały dochód zostanie przeznaczony na kosztowną terapię dwuletniej Leny, która zmaga się  zespołem Retta.

Impreza przeznaczona jest dla osób pełnoletnich (które do 25.03.2023 r. ukończyły 18 lat), ale organizatorzy dopuszczają start osób niepełnoletnich (które do 25.03. 2023 r. ukończyły 16 lat) tylko za wiedzą i pisemną zgodą obojga rodziców lub opiekunów prawnych. Uczestnicy biegu oraz marszu nordic walking będą mieli do pokonania około 4 km, a limit czasu dla biegaczy wynosi 60 min. od startu, natomiast dla uczestników marszu – 1,5 godziny od startu. Podczas biegu nie będzie prowadzony pomiaru czasu, a numery startowe mają charakter symboliczny. Bieg rozpocznie się o godz. 11.00, a marsz o godz. 11.15. Biegacze oraz uczestnicy marszu wystartują w okolicy pomnika Fryderyka Chopina i pobiegną wzdłuż obrzeży Parku Południowego, zgodnie z oznaczoną pętlą. Bieg składa się z 2 pętli liczących po około 2 km każda (trasa w wersji graficznej znajduje się na ostatniej stronie regulaminu). Po biegu organizatorzy zapraszają na gorące napoje oraz owoce. Biuro zawodów będzie czynne 25.03.2023 r. w godz. 9.00 – 10.45 w oznakowanym namiocie na terenie Parku Południowego we Wrocławiu, zlokalizowanym przy ulicy Waligórskiego.

Zgłoszenia przyjmowane są online przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: https://formularz.ultimasport.pl/163. Zgłoszenia online zostaną zamknięte 23 marca 2023 r. Po tym terminie zgłoszenie udziału będzie możliwe w dniu biegu w biurze zawodów, w godz. 9.00-1045. Zapisując się na bieg lub marsz, zawodnik automatycznie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem zawodów.

– Każdego biegacza prosimy o dokonanie darowizny do 25 marca 2023 roku, nie później niż 72 godziny po wypełnieniu formularza na stronie ultimasport.pl. Prosimy o dokonanie darowizny w kwocie 50 zł. Przelew można wykonać na poniższe dane, koniecznie podając imię i nazwisko uczestnika (wpłaty anonimowe lub z niepełnymi danymi nie będą uwzględniane), a kwota wpłaty nie może być ukryta: https://www.siepomaga.pl/urodzinowy-bieg-lenki. Weryfikacja zawodników i wydawanie numerów startowych odbędzie się 25 marca 2023 r. w godz. 9.00 – 10.45 w biurze zawodów. W ramach darowizny każdy zawodnik otrzyma niespodziankę od Lenki oraz posiłek po zawodach i zabezpieczenie medyczne. Podczas biegu zostanie zorganizowania loteria z atrakcyjnymi fantami oraz kiermasz ciast oraz rękodzieła, z których dochód zostanie przekazany na leczenie Lenki w USA. Będzie także koncert w wykonaniu muzyków zaprzyjaźnionych z rodziną Leny, pokaz ratownictwa medycznego oraz klasycznych samochodów – dodaje Anna Szczepańska, mama dziewczynki.

Na stronie https://www.siepomaga.pl/lena-szczepanska prowadzona jest zbiórka pieniędzy na kosztowną terapię, którą można przeprowadzić tylko w Stanach Zjednoczonych.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty