https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Marsz i bieg dla Tymka 4 marca!

Organizatorzy Biegu i Nordic Walking „Stawiamy Tymka na równe nóżki” informują o zmianie terminu wydarzenia na 4 marca 2023 roku.

– Mieliśmy nadzieję, że warunki w lesie się zmienią… Byliśmy na obu trasach. Wszędzie lód i jest bardzo niebezpiecznie. Konsultowaliśmy decyzję z wieloma podmiotami i osobami. Z pękającym sercem musieliśmy przełożyć bieg i marsz na nowy termin. Widzimy się 4 marca 2023 roku. Godziny, trasy i inne współtowarzyszące atrakcje pozostają bez zmian. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i obecność w nowym terminie – mówi Ilona Bujalska, współorganizator wydarzenia.

Co zrobić żeby pobiec lub pomaszerować? Należy zgłosić udział na stronie https://formularz.ultimasport.pl/156.

– A po dokonaniu zgłoszenia prosimy o dokonanie darowizny do 10 lutego 2023 roku, ale nie później niż 72 godziny po wypełnieniu formularza! Prosimy o dokonanie darowizny w kwocie 50 zł. Przelew można wykonać na stronie https://www.siepomaga.pl/stawiamy-tymka-na-rowne-nozki-bieg-i-nordic-walking, koniecznie podając imię i nazwisko uczestnika. Uwaga! Wpłaty anonimowe lub z niepełnymi danymi nie będą uwzględniane. Kwota wpłaty nie może być ukryta – podkreśla Ilona Bujalska.

Impreza rozpocznie się 4 marca o godz. 11.00 nad zalewem w Starych Bogaczowicach. Biegacze będą mieli do pokonania trasę o długości 12 km, poprowadzoną w masywie Trójgarbu, a uczestnicy marszu nrodic walking 5 km szlakiem turystycznym. Na uczestników czekać będą pakiety startowe, medale oraz nagrody dla najlepszych. Imprezie będą towarzyszyły: kiermasz ciast, loteria fantowa oraz animacje dla dzieci.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty