https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Udane Strefowe Targi Pracy

Niemal 30wystawców, blisko 1000 zainteresowanych pracą, ponad 500 zebranych CV i setki rozmów oraz konsultacji związanych z rozwojem zawodowym – tak w liczbach przedstawiają się Strefowe Targi Pracy, które 20 stycznia 2023 r. odbyły się w Wałbrzychu.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” w piątek, w Galerii Victoria w Wałbrzych, zorganizowała specjalne wydarzenie dla osób poszukujących pracy na terenie Wałbrzycha, powiatu wałbrzyskiego i okolic.

– Jako Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” otrzymujemy informacje od firm, że poszukują pracowników do swoich zakładów. I właśnie dlatego targi były naszą odpowiedzią na tę potrzebę oraz realizacją zadania wspierania przedsiębiorców. Z drugiej strony jest to realna pomoc osobom poszukującym pracy w nawiązaniu bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami fabryk. Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólne rozmowy i Działanie. Kolejne edycje już niebawem – zapowiada Piotr Wojtyczka, Prezes Zarządu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

(JM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty