https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kino Apollo w Wałbrzychu zaprasza

Fabelmanowie
Steven Spielberg wraca do czasów swojego dzieciństwa, by opowiedzieć o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i poczatkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną rodzinną tajemnicę i odkrywa przy okazji, że kino w niezwykły sposób pomaga nam odkrywać prawdę o naszych bliskich i o nas samych.

REŻYSER Steven Spielberg
PREMIERA 30 grudnia 2022
DŁUGOŚĆ 151′
KRAJ USA 2022

I Wanna Dance with Somebody
Wyreżyserowany przez Kasi Lemmons i napisany przez Anthony’ego McCartena film „I Wanna Dance With Somebody” wyprodukowany został ikonę przemysłu muzycznego i wykonawcę Clive’a Davisa. W filmowej biografii Whitney Houston główną rolę zagrała Naomi Ackie.

Film jest portretem wielokrotnie nagradzanej i uwielbianej wokalistki, śledzącym emocjonalną, inspirującą i osobistą podróż Houston od kościelnego chóru do jej oszałamiającej kariery w przemyśle muzycznym oraz jej powalających (i bijących rekordy) występów i piosenek, w tym jej pamiętne wykonanie hymnu podczas Super Bowl w 1991 roku.

Poza wspomnianą Ackie, w „I Wanna Dance With Somebody” zagrają: Stanley Tucci, Ashton Sanders, Tamara Tunie, Nafessa Williams i Clarke Peters.

REŻYSER Kasi Lemmons
PREMIERA 23 grudnia 2022
DŁUGOŚĆ 135′
KRAJ USA 2022

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty