https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jesienna Akademia Prawa Pracy

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wraz z PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz Littler ma przyjemność zaprosić na uroczyste zakończenie Jesiennej Akademii Prawa Pracy z PCS Littler.

Prawnicy z kancelarii PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień Kanclerz Littler omówią najważniejsze zmiany w prawie HR jakie zostały wprowadzone w 2022 roku bądź niebawem zostaną wdrożone. Dodatkowo podczas spotkania prawnicy, w krótkiej formie, przedstawią jakie zmiany czekają nas w 2023 roku i powiedzą jak się do nich przygotować. Spotkanie będzie również doskonałą okazją do rozmów z ekspertami.

– Akademia zakończy się wręczeniem certyfikatów uczestnictwa, a także loterią niespodzianek, które specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa. Prosimy o przygotowanie wizytówek. Spotkajmy się we Wrocławiu 13 grudnia o godz. 9.45w Dolnośląskim Parku Innowacji i Nauki – budynek DCD3D przy ul. Kwiatkowskiego 4 (I piętro). Liczba miejsc ograniczona i konieczna jest rejestracja. Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy wysyłać na adres p.pawlak@invest-park.com.pl do 9 grudnia. Potwierdzenie udziału w spotkaniu otrzymają Państwo drogą e-mailową – wyjaśniają organizatorzy Jesiennej Akademii Prawa Pracy z PCS Littler.

(MM)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty