https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Poszukują zaginionego Mariusza Prasała

Policjanci z Boguszowa-Gorc prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny. 62-latek wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił, ani nie nawiązał z nikim kontaktu. Osoby, które widziały mężczyznę, lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym policji pod numerem telefonu 47 87 571 20, pod numerem alarmowy 112 lub z najbliższą jednostką policji.

6 listopada 2022 roku w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach zostało przyjęte zawiadomienie o zaginięciu 62-letniego Mariusza Prasała. Mężczyzna zamieszkiwał w Boguszowie -Gorcach. Ostatni kontakt telefoniczny z zaginionym był 3 listopada, od tego czasu nie nawiązał z nikim kontaktu i nie jest znane aktualne miejsce jego pobytu.

Rysopis zaginionego 62-latka:

wzrost: 165 cm

sylwetka: szczupła

oczy: jasne

zarost: siwa broda krótka

włos: siwe krótkie

nos: średni prosty

uzębienie: pełne

 – Wszystkich, którzy mają informację, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać, lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bądź z Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach (ul Główna 32a, tel. 47 87 571 20) lub z najbliższą jednostkę policji – mówi aspirant sztabowy Agnieszka Głowacka-Kijek z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

(RED, fot. FB)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty