https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Trzeba zebrać milion zł dla Antosia!

Rodzice Antosia Sobeckiego do końca października muszą uzbierać ponad milion złotych na operację serca syna. – Musimy być w Genewie jak najszybciej. Antek musi trafić na stół operacyjny teraz! Jego serce dłużej tego nie wytrzyma… – alarmują zrozpaczeni rodzice. W nadchodzących dniach odbędzie się szereg działań mających na celu zebranie wymaganej kwoty.

– Dostaliśmy wycenę z kliniki w Genewie. Operacja będzie kosztować ponad 2 miliony złotych i musi być podzielona na dwa etapy. Mamy niecałe 2 tygodnie na zebranie ponad miliona złotych na pierwszy etap operacji! – mówi Łukasz Sobecki, ojciec Antosia, który urodził się z połową serca.

W samo południe 21 października 2022 r. w Świebodzicach zostałą podjęta próba pobicia rekordu Polski w utworzeniu serca z największej liczby ludzi w czerwonych nakryciach głowy. W pomoc w zbiórce pieniędzy na operację serca małego świebodziczanina włączyła się także Szkoła Podstawowa nr 2 w Świebodzicach, która zorganizowała akcję „Miś dla Antosia”.

22.10.2022 r. społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach zaprasza na „Piknik dla Antosia”, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na operację serduszka Antosia.

 – Piknik rozpoczniemy o godzinie 10.00. Będzie coś na słodko, coś z grilla i coś na gorąco. Piknik uświetnią występy muzyczne. Będzie się działo, a to wszystko dla malutkiego serduszka – podkreślają organizatorzy pikniku charytatywnego.

Z kolei 23.10.2022 r. o godz. 18.00 w klubie Apropo’s przy ul. Wieniawskiego 82 w Wałbrzychu rozpocznie się charytatywny koncert dla Antosia, w którym wystąpią: zespół Amicis, Jacek Świderski jako Trio Okazjonalne wraz Mają Świderską, Wojtkiem Grzebnym i gościnnie – Pawłem Ludwiczakiem. Bilety można zarezerwować, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów: 74 840 40 49 lub 74 660 63 20. Przyjaciele rodziny Antosia: Krzysztof Leń i Anna Leń ufundowali 20 wejściówek na koncert dla 20 osób, które zgłoszą się na Messengerze do ojca chłopca – Łukasza Sobeckiego – i przeznaczą na licytację dla Antosia najciekawsze przedmioty, oferty, usługi itp.

Każdy może wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację serca Antosia, dokonując wpłaty na ten cel za pośrednictwem strony: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko. By operacja ratująca życie chłopca doszła do skutku, do końca października 2022 r. trzeba jeszcze zebrać ponad 600 tys. zł!

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty