https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Serduszko dla Antosia

Coraz więcej osób włącza się w walkę o życie i zdrowie Antosia Sobeckiego ze Świebodzic. 22 października Szkoła Podstawowa nr 3 w Świebodzicach zaprasza na „Piknik dla Antosia”, a dzień później w Wałbrzychu zostanie zorganizowany charytatywny koncert.

Trwa wielka mobilizacja wszystkich osób zaangażowanych w zbiórkę pieniędzy na kosztowną operację serca Antosia Sobeckiego ze Świebodzic. Jak informują rodzice chłopca, jego serce jest coraz słabsze, dlatego operacja jest potrzebna jak najszybciej.

– Operacja serca musi być przeprowadzona w ciągu 4 najbliższych miesięcy, inaczej wydarzy się najgorsze, bo HLHS to wyrok. Walczymy o każdy dzień, bo to życie z połową serca, które z czasem staje się coraz bardziej niewydolne i które z czasem przestanie bić… – mówi Łukasz Sobecki, ojciec chłopczyka.

Do walki o życie Antosia włączyła się społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Świebodzicach.

– 22.10.2022 r. zapraszamy na „Piknik dla Antosia”, z którego dochód w całości będzie przeznaczony na operację serduszka Antosia. Zaczynamy o godzinie 10.00. Będzie coś na słodko, coś z grilla i coś na gorąco. Piknik uświetnią występy muzyczne. Będzie się działo, a to wszystko dla malutkiego serduszka – podkreślają organizatorzy pikniku charytatywnego.

Na 23.10.2022 r. (godz. 18.00) w klubie Apropo’s przy ul. Wieniawskiego 82 w Wałbrzychu zaplanowany został koncert charytatywny dla Antosia, w którym wystąpią: zespół Amicis, Jacek Świderski jako Trio Okazjonalne wraz Mają Świderską, Wojtkiem Grzebnym i gościnnie – Pawłem Ludwiczakiem.

– Już teraz możecie zarezerwować bilety, dzwoniąc pod jeden z numerów telefonów: 74 840 40 49 lub 74 660 63 20. Ale to nie wszystko! Przyjaciele naszej rodziny: Krzysztof Leń i Anna Leń ufundowali 20 wejściówek na koncert dla 20 osób, które zgłoszą się do mnie na Messengerze i przeznaczą na licytację dla Antosia najciekawsze przedmioty, oferty, usługi itp. Zapraszamy serdecznie  – dodaje Łukasz Sobecki.

Każdy może wesprzeć zbiórkę pieniędzy na operację serca Antosia, dokonując wpłaty na ten cel za pośrednictwem strony: https://www.siepomaga.pl/antos-serduszko.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty