https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Daniel potrzebuje krwi

Wałbrzyszanin Daniel Suchenia – poeta, biegacz i znany komentator życia publicznego w Wałbrzychu (jako Rebel Yell) po wypadku walczy o życie. Trwa zbiórka krwi dla Daniela.

– Zwracamy się do Was z olbrzymią prośbą o pomoc dla naszego cudownego i niepowtarzalnego przyjaciela Daniela Sucheni, który uległ wypadkowi i w ciężkim stanie znajduje się w naszym wałbrzyski szpitalu. Daniel pilnie potrzebuje krwi A Rh +, która może uratować mu życie, więc jeżeli poznałeś go kiedyś, albo nie było Ci to dane, ale mimo to chciałbyś uratować jego życie, to przyjdź do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu przy ul. Chrobrego i oddaj krew (nie jest ważne jaką masz grupę krwi) dla niego. Pomóż nam uratować naszego przyjaciela, pomóż mu, by jeszcze kiedyś z nami pobiegł, by z nami pożartował, by poprostu z nami BYŁ… Wystarczy zaznaczyć, że krew oddajemy dla Daniela Sucheni – apelują przyjaciele rannego wałbrzyszanina.

Krew można oddać w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Chrobrego w Wałbrzychu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 -13.30 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 8.00 – 12.00.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty