https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Święto miasta Lubawka

– Rok 2022 jest szczególnym dla naszej gminy. Obchodzimy 730- lecie nadania praw miejskich miastu Lubawka, a jego kulminacyjną częścią będzie Święto Miasta Lubawka, przypadające na 22-25 września – mówi Ewa Kocemba, burmistrz Lubawki. – Nasze obchody podzielone zostały na wydarzenia główne i imprezy towarzyszące. Na scenie pojawią się: Lanberry, Jacek Mezo Mejer i Agata Sobocińska. Na gości czekać będzie mnóstwo wyśmienitych atrakcji. Przygotowane zostaną stoiska promujące lokalne produkty, przybędą do nas zespoły ludowe z gminy, powiatu oraz Dolnego Śląska, odbędą się turnieje, spacer historyczny promujący historyczne walory naszego miasta oraz pokaz kulinarny w wykonaniu masterchefa Mariusza Kisiela, prezentującego wyśmienite dania z naszego pstrąga. Liczne atrakcje dla dzieci uzupełni festiwal kolorów. W imieniu swoim oraz Radnych Rady Miejskiej w Lubawce serdecznie zapraszam na wspólne świętowanie.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty