https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jedlina zaprasza na weekend

13 sierpnia o godz. 16.00 rozpocznie się II Piknik Miejski w Jedlinie-Zdroju. W niedzielę i poniedziałek również nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dorosłych.

– podczas pikniku czeka nas kolorowa moc atrakcji. W programie: konkurs na najlepszy akcent hawajski w stroju, koncerty: Sobiersky x Titinho, IgorSon, Alan, Smuta, DJ Brylok, warkoczyki i malowanie buzi, dużo owoców i zdrowych smoothie, nagrody, darmowy poczęstunek oraz międzypokoleniowe party w rytmie uwielbianych przez wszystkich przebojów Holi Powder. Zapraszamy!- mówi Wiesław Zalas, dyrektor Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

W niedzielę, 14 sierpnia, w ramach „Strefy sztuki w Jedlinie-Zdroju” o godz. 16.30 rozpocznie się spektakl dla dzieci „Czerwony kapturek”. Na godz. 18.00 zaplanowany został występ rumuńskiego zespołu Ciobanasul din Radauti, a o godz. 19.30 w amfiteatrze w Parku Zdrojowym przy ul. Warszawskiej wystąpi zespół OYA.

Natomiast w poniedziałek, 15 sierpnia o godz. 15.00, rozpocznie się Festyn w Kamieńsku. Gry i zabawy dla dziecina placu zabaw przy u. Pokrzywianka będą trwały do godz. 18.00.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA