https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rower elektryczny dla maratończyka

Trwają zapisy na II Maraton Górski im. Wiesława Ślawskiego w Starych Bogaczowicach. Jest to wyjątkowa impreza biegowa, która organizowana jest na terenie pięknej Gminy Stare Bogaczowice, położonej w Górach Wałbrzyskich w Sudetach.

Na biegaczy czeka blisko 42 -kilometrowa trasa z przewyższeniami 1200 metrów. Ten bieg cechuje się wyjątkową, rodzinną atmosferą, przepięknymi krajobrazami i fenomenalną bliskością natury.

– Trasa biegu przebiega przez najpiękniejsze zakątki naszej gminy, w tym przez czarny szlak, który powstał dzięki zaangażowaniu ś.p. Wiesława Ślawskiego – przyjaciela, lokalnego patrioty i miłośnika Gminy Stare Bogaczowice. Biegacze będą mieli okazję truchtać po szlakach, którymi niegdyś przechadzał się Wiesław Ślawski- mówi Mirosław Lech, Wójt Gminy Stare Bogaczowice, który sam jest biegaczem i uczestnikiem wielu imprez biegowych w Polsce.

W tym roku organizatorzyII Maratonu Górskiego im. Wiesława Ślawskiego w Starych Bogaczowicach przygotowali dodatkową niespodziankę dla uczestników tego biegu.

– Wszyscy, którzy dobiegną do mety, wezmą udział w losowaniu roweru elektrycznego, który został ufundowany przez Kotlinę Natury z Gostkowa – zachęca Ilona Bujalska, dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Starych Bogaczowicach.

Zapisy na bogaczowicki maraton prowadzone są na stronie: https://formularz.ultimasport.pl/36

(IL)

REKLAMA

REKLAMA