https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pokaż się na dożynkach

– Jeśli robisz domowe przetwory, produkujesz miody, swojskie pyszności, pieczesz chleb lub parasz się rękodziełem i chcesz podzielić się swoimi wytworami z szerokim gronem odbiorców, to gorąco zapraszamy Cię do wystawienia się podczas Dożynek Gminno-Powiatowych w Gminie Czarny Bór – zapraszają organizatorzy.

Święto plonów oraz najstarszy na Dolnym Śląsku Festiwal Pieroga odbędzie już 4 września 2022 r. na stadionie gminnym w Czarnym Borze. Wydarzenie to ze względu na swój niepowtarzalny, tradycyjny charakter, ludową oprawę muzyczną, czy przepiękne wieńce dożynkowe, od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Rokrocznie przyciąga też mieszkańców Powiatu Wałbrzyskiego i Dolnego Śląska spragnionych najsmaczniejszych w regionie pierogów, swojskiego jadła, domowych przetworów i słodkości.

– Chcesz być uczestnikiem tego wydarzenia jako wystawca lub sprzedawca własnych produktów? Zapraszamy do kontaktu. Informacje i zgłoszenia w B+CK, ul. Sportowa 43, tel. 74 84 50 242, ck@ck.czarny-bor.pl – mówi Katarzyna Bernaś, dyrektor Biblioteki+Centrum Kultury w Czarnym Borze, która wraz z Gminą Czarny Bór jest organizatorem tego wydarzenia.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA