https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pomocna dłoń w Unisławiu

Burmistrz Mieroszowa, Ośrodek Pomocy Społecznej, Mieroszowskie Centrum Kultury, Sołectwa Gminy Mieroszów wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają mieszkańców Gminy Mieroszów – w szczególności dzieci i młodzież – na pikniki „Pomocna Dłoń”.

Mieszkańcy Mieroszowa pierwsi skorzystali z atrakcji oferowanych w ramach pikniku „Pomocna Dłoń”. Kolejne wydarzenia zostaną zorganizowane w sołectwach Gminy Mieroszów:

05.08.2022 r. godz. 16.00, Plac Biesiadny w Unisławiu Śląskim. W programie: animacje zespołu Kamayou, kampania profilaktyczna „Stop przemocy”, gry i zabawy dla dzieci, poczęstunek, konkursy oraz inne atrakcje, w tym nagrody – bilety do Explora Parku.

12.08.2022 r. godz. 16.00, Plac Sołecki w Kowalowej. W programie: spektakl profilaktyczny Teatru z Wieliczki, turniej wiedzy, poczęstunek, konkursy oraz inne atrakcje w tym nagrody – bilety do Explora Parku.

19.08.2022 r. godz. 16.00, Plac pod Czerwoną Skałą w Golińsku. W programie: animacje dla dzieci prowadzone przez zespół Olivier, kampania profilaktyczna „Stop narkotykom”, poczęstunek, konkursy oraz inne atrakcje, w tym nagrody – bilety do Explora Parku.

W razie niepogody imprezy zostaną przeniesione do świetlic wiejskich.

(MCK)

REKLAMA

REKLAMA