https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Operetka na wynos w Świebodzicach

4 sierpnia 2022 r. o godz. 19.00 Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zaprasza na wyjątkowy koncert w Rynku w Świebodzicach. Po raz pierwszy w tym mieście, wybitni śpiewacy oraz tancerze Teatru Scena Kamienica dadzą popis swoich niezwykłych umiejętności podczas koncertu „Operetka na wynos”. W kolejnych dniach będą inne atrakcje.

– Tego nie można przegapić! Serdecznie zapraszam do wspólnego wysłuchania przebojów największych operetkowych twórców: Johanna Straussa, Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Stanisława Moniuszki czy Jacques’a Offenbacha. Koncert zrealizowany zostanie dzięki dotacji z Gminy Świebodzice, przyznanej w ramach otwartego konkursu ofert. Zapewniamy niezapomniane wrażenia artystyczne oraz miejsca siedzące dla publiczności – zachęca Paweł Ozga, burmistrz Świebodzic.

Miejski Dom Kultury 4 sierpnia zaprasza na ćwiczenia jogi i zumby.

– Oferta jogi w tym roku jest urozmaicona i zachęcamy do udziału w zajęciach w Parku Miejskim na godz. 18.30. A na godz. 19.00 zapraszamy osoby pełnoletnie na bezpłatne zajęcia zumby – zachęcają organizatorzy zajęć.

O aktywność fizyczną dba także OSiR Świebodzice Spółka z o.o.

– Trwa świetna akcja „Rozruszaj się w Wakacje”. W piątek, 5 sierpnia o godz. 18.30 widzimy się podczas ogólnorozwojowych zajęć na stadionie przy ul. Re kreacyjnej 1. Przypominam także o odkrytym kąpielisku, które jest czynne codziennie podczas wakacji, oczywiście, wtedy kiedy dopisuje słoneczna pogoda – mówi Jarosław Pizuński, prezes OSiR.

(WPK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty