https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Komunikacja miejska w wakacje

Od 1 lipca zmieniły się rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Wałbrzychu. Zmianie uległo także funkcjonowanie punktów sprzedaży biletów.

– Od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku zawieszone zostało kursowanie autobusów linii komunikacyjnej numer 4. Zmianie uległy rozkłady jazdy autobusów linii: A, C, 5. 1 lipca trasa autobusów linii nr 2 na terenie Boguszowa-Gorc powróciła do swojego pierwotnego układu. Autobusy znów kursują przez ulicę Krakowską zamiast ulicą Zachodnią. Przypominamy również, że w wakacje uruchomione zostały kursy linii 15 do Mezimesti. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów – apelują pracownicy Działu Komunikacji Zbiorowej Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

Zmieniła się także sieć punktów sprzedaży biletów.

– Punkt sprzedaży biletów na Piaskowej Górze przy ulicy Głównej oraz na Podzamczu na przystanku autobusowym przy skrzyżowaniu alei Podwale z ulicą Kasztelańską w Wałbrzychu do 31.07.2022 r. będą nieczynne. Pozostałe punkty sprzedaży biletów: na Placu Grunwaldzkim 1 w budynku ZUS oraz na ul. Matejki 1 w Wałbrzychu w czasie wakacji funkcjonują bez zmian – informuje Zarządu Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty