https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Credit Agricole zaprasza do placówki na Piaskowej Górze w Wałbrzychu

Bank Credit Agricole otworzył po remoncie swoją placówkę na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Placówka zyskała nowy wystrój oraz nową organizację pracy. Doradcy bankowi mają więcej czasu na rozmowę z klientem i przygotowanie dla niego najlepszych ofert.

Wyremontowana placówka banku mieści się przy ul. Broniewskiego 65b w Wałbrzychu. Klienci mogą w niej samodzielnie wpłacić i wypłacić gotówkę we wpłatomatach i bankomatach. Dzięki temu pracownicy banku mają więcej czasu na załatwianie bardziej wymagających spraw, z którymi przychodzą do nich klienci oraz przygotowanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty.

–  Dzięki temu, że klienci większość, nieskomplikowanych operacji mogą wykonać samodzielnie, np. wpłacić pieniądze na swój rachunek, w naszym oddziale nie ma długich kolejek i możemy każdemu poświęcić tyle czasu, ile potrzebuje – podkreśla Dorota Matecka, dyrektor placówki.

Placówka ma nowy wystrój i jest dostosowana do potrzeb zgłaszanych przez klientów. Kluczowym elementem wystroju są wygodne kanapy przy stanowiskach obsługi, których wysokie oparcia tłumią rozmowy klienta z doradcą i nie pozwalają zaglądać przez ramię. Są też zamykane, szklane boksy do dłuższych rozmów, przestronna poczekalnia oraz ekspres do kawy dla klientów.

Część swojego czasu doradcy przeznaczają na przekonanie klientów do korzystania z narzędzi bankowości elektronicznej i mobilnej. Kanały zdalne cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów banków, niemniej praktyka pokazuje, że wiele osób boi się wykonywać bardziej skomplikowane operacje przez Internet. Głównie z obawy przed popełnieniem błędu, albo z powodu braku zaufania do bezpieczeństwa operacji wykonywanych samodzielnie. Dlatego w placówce Credit Agricole na Piaskowej Górze doradcy zostali wyposażeni w tablety, na których pokażą klientom funkcje serwisów i wyjaśnią krok po kroku, jak wykonywać poszczególne operacje. 

Jesteśmy nowoczesnym bankiem skupionym na ludziach i zawsze staramy się wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Zachęcamy do korzystania z możliwości, jakie daje bankowość elektroniczna. Jednak jeśli widzimy, że ktoś nie czuje się komfortowo korzystając z e-banku lub z aplikacji mobilnej, to chętnie pomagamy i krok po kroku wyjaśniamy jak działają te narzędzia. Klienci naprawdę to doceniają – wyjaśnia Dorota Matecka.

Warto dodać, że obecnie Credit Agricole zachęca do otwarcia swojego flagowego produktu – Konta dla Ciebie. Nowi klienci, którzy wybiorą Konto dla Ciebie i wykonają określoną liczbę transakcji kartą, telefonem,  zegarkiem lub BLIK-iem, otrzymają od banku nawet 555 zł. Bank przewidział również atrakcyjną ofertę rocznej lokaty mobilnej, na której proponuje aż 6 proc. Nowi klienci mogą założyć taką lokatę w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta. 

Pracownicy naszej placówki to doświadczeni doradcy, którzy pomogą klientom przy nawet najbardziej wymagających operacjach. Serdecznie zapraszam – zachęca Dorota Matecka.

Agata Kraczek

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty