https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Autobusem do Mezimesti

1 lipca 2022 r. nastąpi zmiana rozkładów jazdy autobusów linii numer 15, które kursują na trasie Wałbrzych – Golińsk. – Ma to związek z przywróceniem połączenia do Mezimesti – informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

– Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM informuje, że od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. uruchomione zostanie połączenie autobusami linii nr 15 do Mezimesti w Republice Czeskiej. W związku z tym zmianie ulegnie rozkład jazdy linii 15 na trasie: Wałbrzych – Sokołowsko – Mieroszów – Golińsk. Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami odjazdów.

ZDKiUM wprowadził także do sprzedaży bilety wakacyjne. Bilety okresowe na okaziciela, obowiązujące w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 r. kosztują: 180 zł – normalny i 90 zł  – ulgowy.

1.07.2022 roku kierowcy parkujący w Centrum Wałbrzycha muszą się liczyć z utrudnieniami.

– Z powodu udostępnienia placu ekipie filmowców ze studia Watchout, parking na placu przy al. Wyzwolenia będzie nieczynny. Posiadaczy ważnych abonamentów prosimy o parkowanie pojazdów w dowolnym miejscu na obszarze płatnych miejsc postojowych na drogach publicznych lub placach parkingowych w Wałbrzychu – informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty