https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kulturalna Czerwcówka w Sokołowsku

Stowarzyszenie Grupa Sokołowska, Fundacja Sztuki Współczesnej InSitu, Mózg Foundation, BWA Sokołowsko, Radio Kapitał, Gmina Mieroszów, Browar Tenczynek oraz mieszkańcy Sokołowska zapraszają na drugą edycję interdyscyplinarnego spotkania towarzyskiego pt. „Kulturalna Czerwcówka w Sokołowsku”.

Tegoroczna edycja tego społecznego przedsięwzięcia poświęconego rozwojowi komunikacji międzyludzkiej oraz wymianie kulturalnej w oparciu o wszelakie formy aktywności kreatywnej, odbędzie się między 15 a 19 czerwca na terenie całej miejscowości, zrzeszając reprezentantów najróżniejszych dziedzin i środowisk z najbliższego sąsiedztwa, z regionu oraz z pozostałych części kraju.

Karnety/cegiełki – https://goingapp.pl/…/kulturalna…/czerwiec-2022

Jako że jednym z priorytetowych celów Kulturalnej Czerwcówki jest zwiększanie dostępności lokalnych oraz ogólnopolskich zasobów kulturowych, wstęp na wszystkie wydarzenia w jej ramach jest bezpłatny. Jednak, biorąc pod uwagę obszerną grupę ludzi wkładających w produkcję i realizację naszego spotkania nieocenioną moc swych zasobów, zachęcamy wszystkich odbiorców chcących wspierać szczere inicjatywy oraz wziąć pasywny udział w organizacji tego przedsięwzięcia, do zakupu karnetów/cegiełek w cenie 100 zł lub więcej poprzez portal Going.pl (link poniżej). Dochód uzyskany ze sprzedaży karnetów/cegiełek zostanie w całości przeznaczony na koszta podróży, zakwaterowania i wyżywienia dla występujących oraz koszta obsługi wydarzenia, a także organizację przyszłych jego edycji.

Aktualna lista twórców:

– Anna Lauda-Michalska

– Alameda 5

– Aleksandra Słyż

– Arek Klej

– Bogumił Paszkiewicz

– Daisy Cutter

– Darek Pietraszewski

– DJ Bingo

– Edka Jarząb

– Ela Łapczyńska

– Eternal Engine

– FOQL

– Gaja Grzegorzewska

– Gosia Wrzosek

– Grzegorz Pleszyński

– Igor Lorok

– Ilona Witkowska

– Jakub Gliński

– Kasia Golla

– Konrad Góra

– Kuba Matusiewicz

– Maciej Podgórny

– Marek Pospieszalski

– Martyna Chojnacka

– Martyyna

– Mateusz Pospieszalski

– Max Mucha

– Michał Kasperek

– Michał Szota

– Qba Janicki

– Piotr Grygor

– PLK

– Przemysław Wielgosz

– Rafał Ryterski

– Rafał Zimny

– Rudger

– Sanatorium

– Soulitary

– Sławek Janicki

– Sylwester Sudnik

– Tomasz Sroczyński

– T’ien Lai

– Uappa Terror

– Ursula Sereghy

– Wojtek Markowski

– Xenon x PLK

– Zespół Provocare

oraz wystawców na targach:

– Aleksandra Arasimowicz

– Andrzejówka

– Bambolala Unique Projects

– Book Truck

– Brutality Garden

– D.B.R – rękodzieło, kadzidła, akcesoria domowe

– Dzika Owca

– Glissando

– Jagodowe Pole

– Kuchnia Sudecka

– Lawendowe Sudety

– Martyna Rachwał

– Moja Mydlarnia

– Muzyka z Mózgu

– Pasieka pod Wielką Sową

– Piekarnia VitaFit

– Pointless Geometry

– Second Life Vintage

– Serotonina Wrocław

– Struktura Lab

– Studio Form Nietypowych

– Szwiecowe Drewno

– Szeptuneczka Kasia

– Słoik

– Toniebajka

– Winnica Moderna

– Zofia Kowalczyk – Skarby Lasu

(RED)

REKLAMA

REKLAMA