https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rodzinna gra terenowa z Werwą

U podnóża Borowej, na starcie Rodzinnej Gry Terenowej z Werwą stanęło kilkadziesiąt rodzin. Blisko 200 osób zmierzyło się z zadaniami sportowymi, sprawnościowymi i z łamigłówkami. Każda drużyna, która dotarła na metę otrzymała dyplom i medal.

Po sportowych zmaganiach przyszedł czas na wypoczynek w przepięknej górskiej scenerii. Były animacje, dmuchaniec oraz dalsza część rodzinnych gier i zabaw integracyjnych. Na wszystkich czekało wspólne pieczenie kiełbasek, a także kiermasz domowych ciast. Ten rodzinny dzień przygotowało i przeprowadziło stowarzyszenie „Jedlińska Werwa”.

– Jesteśmy młodym stowarzyszeniem, a to była nasza pierwsza inicjatywa. Nie spodziewaliśmy się dużej frekwencji. Było zupełnie inaczej! W grze terenowej udział wzięło blisko 50 rodzin, a w samym pikniku dużo więcej. Tak wielkie zainteresowanie i ogrom pozytywnych opinii to dla nas motywacja do dalszego działania” – mówi Ilona Bujalska, prezes Stowarzyszenia Jedlińska Werwa.

Członkowie stowarzyszenia planują już kolejne wydarzenia i zapraszają do obserwowania profilu na FB – Stowarzyszenie Jedlińska Werwa.

(RED, fot. Krzysztof Żarkowski)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty