https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Szkoła Jazdy Sztymala – jak zawsze w czołówce

Łukasz Sztymala – z wynikiem 67,49 % – zajął drugie miejsce w rankingu wałbrzyskich instruktorów nauki jazdy, których podopieczni najczęściej zdają egzamin państwowy za pierwszym razem. A prowadzona przez niego Szkoła Jazdy Sztymala ponownie zajęła pierwsze miejsce w rankingu zdawalności na prawo jazdy kategorii C i CE oraz czwartą lokatę w kategorii B wśród szkół jazdy, które mają ponad 20 egzaminów.

Szkoła Jazdy Sztymala to wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców, która za cel stawia sobie jak najlepsze przygotowanie osób ubiegających się o prawo jazdy.

 – Nasze doświadczenie zawodowe jest naszym dużym atutem i procentuje kolejnymi bardzo dobrze wyszkolonymi adeptami oraz jest nagradzane za bardzo dobre wyniki w szkoleniu kandydatów na przyszłych kierowców – podkreśla Łukasz Sztymala, który sam rokrocznie zajmuje czołowe lokaty w rankingu instruktorów nauki jazdy w Wałbrzychu.

Czołowe lokaty, zajmowane co rok przez Szkołę Jazdy Sztymala w rankingach zdawalności ośrodków szkolenia kierowców oraz w indywidualnych rankingach przez jej instruktorów, to efekt wieloletniej, konsekwentnej pracy.

– Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach, aby pogłębiać wiedzę i podnosić swoje kwalifikacje, co pozwala nam na jeszcze lepsze szkolenie kandydatów na kierowców – wyjaśnia Łukasz Sztymala. – Dzięki dużemu zaangażowaniu i pasji kadry instruktorskiej oraz sumienności naszych kursantów osiągamy coraz lepsze wyniki.

O wysokiej zdawalności świadczą liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane między innymi przez prezydenta Wałbrzycha, starostę powiatu wałbrzyskiego, czy dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Wałbrzychu.

– Naszym atutem są także samochody, które są przystosowane do zdawania egzaminów państwowych. W związku z tym – ucząc się na aucie ośrodka – możemy przystąpić na nim do swojego egzaminu, co z pewnością ułatwi opanowanie stresu i pomoże w osiągnięciu pozytywnego wyniku. Dysponujemy 6 takimi pojazdami, w tym dwoma najnowszymi modelami Toyoty. Jeśli myślisz o karierze zawodowego kierowcy, również się na nas nie zawiedziesz. Nasza wiedza, która zostanie Ci przekazana, nie jest oparta jedynie na suchej teorii, lecz na bogatych doświadczeniach i praktyce. Po ukończonych kursach na wyższe kategorie pomożemy Ci w otrzymaniu potrzebnych świadectw kwalifikacji do przewozu osób lub rzeczy, abyś stał się pełnoprawnym kierowcą zawodowym. Jeżeli wykonujesz już zawodowo przewóz drogowy, zapraszamy na szkolenia okresowe obowiązkowe co 5 lat. W naszej szkole w cenie kursu otrzyma się gwarancję profesjonalizmu. Z nami nie tylko zdasz egzamin, ale również uzyskasz wiedzę i umiejętność bycia dobrym kierowcą – podkreśla Łukasz Sztymala.

W grudniu 2020 roku Szkoła Jazdy Sztymala otrzymała nagrodę Orły Konsumenta.

– Jest to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, które cechują się profesjonalizmem i zapewniają najwyższą jakość usług. Tutaj najważniejsze są głosy konsumentów, którzy rekomendują uczestników w Internecie. To nasi klienci są jedynym w swoim rodzaju jury. Dziękujemy za tak wspaniałe wyróżnienie! Jest to olbrzymi zastrzyk dobrej energii do dalszej pracy – podkreśla Łukasz Sztymala.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty