https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Półmaraton Z flagą na Trójgarbie

Gmina Stare Bogaczowice zachęca do wzięcia udziału w półmaratonie górskim -2 maja i maratonie górskim – 3 września. Najlepsi z najlepszych zdobędą Grand Prix Trójgarbu.

Na 2 maja 2022 r. zaplanowany został 7 Półmaraton Górski „Z flagą na Trójgarbie”. Organizatorem biegu są Gminy Stare Bogaczowice i Czarny Bór, a start odbywa się na przemian w tych miejscowościach. W tym roku biegacze będą startowali 02.05.2022 r. o godz. 11.00 ze Stadionu Sportowego w Starych Bogaczowicach. Uczestnicy będą rywalizowali na dwóch dystansach:

Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie – 22 km. Start ze Stadionu Sportowego w Starych Bogaczowicach, bieg w stronę Zalewu, a następnie wzdłuż potoku Chwaliszówka na skrzyżowanie „Przy czereśni”, później wbieg na szczyt Trójgarbu i zbieg ponownie na krzyżowanie „Przy czereśni”. Z tego skrzyżowania zbieg w kierunku Witkowa, stamtąd wbieg na skrzyżowanie „7 dróg”. Ze skrzyżowania „7 dróg” bieg koło „Jagodnika” i drogami leśnymi do mety na Stadionie Sportowym w Starych Bogaczowicach.

Górska dycha Pod Trójgarbem – 11 km. Start ze Stadionu Sportowego w Starych Bogaczowicach, bieg w stronę Zalewu, a następnie bieg wzdłuż potoku Chwaliszówka na skrzyżowanie „Przy czereśni”, potem wbieg na Trójgarb, zbieg drogami leśnymi do mety nad zalewem w Starych Bogaczowicach.

Zapisy dostępne są na stronie https://formularz.ultimasport.pl/25. Zgłoszenia online zostaną zamknięte 29 kwietnia 2022 r. Po tym terminie, jeśli zostaną wolne miejsca, zgłoszenie swojego udziału będzie możliwe w dniu biegu w biurze zawodów (8.00 – 10.00).

– Przypominam, że im wcześniejszy termin zapisów, tym mniejsza opłata startowa – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty