https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

OM Finanse, czyli kredytowe wsparcie dla każdego

Przed nami Wielkanoc, a potem majówka, komunie i wakacje, czyli okres dużych wydatków. Co zrobić, gdy domowy budżet nie nadąża za potrzebami rodziny? – Zapraszam do biura OM Finanse przy ul. Rycerskiej 9 w Wałbrzychu. Postaramy się pomóc, dobierając odpowiedni kredyt lub pożyczkę – mówi Pani Magdalena, która zajmuje się doradztwem kredytowym.

– W naszej bogatej ofercie są: kredyty gotówkowe oraz kredyty konsolidacyjne, a także pożyczki bez BIK, dla osób z zajęciami komorniczymi, z zaległościami w spłacaniu zobowiązań, które są przyznawane także na oświadczenie o dochodach. Najlepiej odwiedzić nasze biuro przy ulicy Rycerskiej 9 w centrum Wałbrzycha, by poznać najlepszą ofertę na rynku. Można także skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 575 194 115 albo za pośrednictwem poczty elektronicznej: omfinanse@gmail.com – dodaje Pani Magdalena.

W ostatnim okresie szczególnym zainteresowaniem cieszą się kredyty konsolidacyjne. Z czego wynika ich popularność?

– Mówiąc w skrócie: konsolidacja polega na połączeniu kilku kredytów w jeden. W ten sposób można spłacić dwa, trzy lub więcej kredytów. Dzięki temu możemy zmniejszyć miesięczną ratę, a przy okazji dobrać jeszcze dodatkową gotówkę. Sama procedura też jest prosta: po przeprowadzeniu wywiadu z klientem, wprowadzamy jego dane do systemu, żeby sprawdzić jego zobowiązania i dobrać dla niego jak najlepszą ofertę. A na wysokość kredytu i raty wpływ ma wiele czynników: wiek kredytobiorcy, miejsce zatrudnienia, wysokość dochodów, historia kredytowa, a także stan cywilny. Dlatego nasz doradca, w oparciu o swoją wiedzę oraz doświadczenie, umie wykorzystać wszystkie atuty kredytobiorcy, żeby oferta dla niego była optymalna. Z tych właśnie powodów warto odwiedzić nasze biuro lub skontaktować się z nami za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Zapraszam od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 – zachęca Pani Magdalena z OM Finanse.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA