https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Bar Bistro, czyli domowa kuchnia na Piaskowej Górze

– Polecam! Jedzenie jak u babci – napisała na Facebooku pani Teresa po obiedzie zjedzonym w Barze Bistro na ul. Miłosza 12 w centrum osiedla Piaskowa Góra w Wałbrzychu. A takich opinii jest mnóstwo. – To dla nas najlepsza nagroda – podkreśla właściciel Baru Bistro.

– Jesteśmy miejscem, w którym można zjeść przepyszne dania kuchni polskiej. Naszą specjalnością są własnoręcznie robione pierogi i dodatki mączne – mówi pani Przemysław z Baru Bistro.

Łatwo do niego trafić, bo jest położony w centrum wałbrzyskiej Piaskowej Góry. Jadąc samochodem wystarczy zjechać z ulicy Głównej w ulicę Czesława Miłosza i od razu, po prawej stronie, będzie widoczny budynek z napisem obiady. Wokół nie brakuje miejsc parkingowych, co ułatwia korzystanie z bogatej oferty dań także osobom, które mają trudności z poruszaniem się. Ale do Baru Bistro bez trudu można dotrzeć także z pobliskich przystanków komunikacji miejskiej, bo odległość dzieląca przystanki przy ulicy Głównej oraz ulicy Broniewskiego wynosi około 500 metrów.

Z oferty Baru Bistro chętnie korzystają mieszkańcy sąsiednich bloków.

– Polecam. Potrawy jak u mamy – zapewnia pani Małgorzata.

– Mieszkam na ul. Broniewskiego, w pobliżu przystanku w kierunku szpitala. Lubię przespacerować się do Baru Bistro, bo w tym miejscu zawsze można liczyć na smaczny obiad – dodaje pan Jan.

W menu zawsze jest danie dnia, a za zupę i drugie danie spożywane na miejscu trzeba zapłacić tylko 22 zł, natomiast za przygotowanie dań na wynos trzeba dopłacić 2 zł.

– Dania kuchni polskiej, własnoręcznie robione na miejscu pierogi i dania garmażeryjne można także zamawiać z dowozem na terenie Wałbrzycha, a na Piaskowej Górze dowóz jest gratis! W naszej ofercie mamy także catering dla firm i w tym przypadku ceny są do negocjacji. Zapraszamy do Baru Bistro przy ulicy Miłosza od poniedziałku do piątku od godziny 11.00 do godziny 16.30, a w soboty w godzinach 11.00 – 14.00. Można się również kontaktować z nami telefonicznie, pod numerem +48 882 949 366 – dodaje pan Przemysław.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty