https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

38 Bieg Gwarków

38 Bieg Gwarków odbędzie się w tym roku w formule hybrydowej w drugim terminie. Rywalizacja odbędzie się na Sowiogórskich Trasach Narciarstwa Biegowego w dniach 19-26 lutego 2022 r.

– Biegi zostaną rozegrane bez rywalizacji czasowej, pamiątkowe medale, które w tym roku są prawdziwym trofeum zostaną wręczone 150 osobom (obowiązuje limit), które zapiszą się do startu i pokryją symboliczną opłatę startową. Wszyscy zapisani zawodnicy dostaną natomiast pamiątkowe certyfikaty. By każdy miał szansę przebiegnięcia wymaganych minimum 10 km, Bieg Gwarków odbędzie się w dniach 19-26.02 i w tym czasie trasy będą na bieżąco utrzymywane. Dla tych z Was, którzy chcą się z nami jednak spotkać i odebrać medal, przygotowujemy finał wirtualnego tygodnia. W sobotę – 26 lutego – organizujemy dla wszystkich chętnych biegaczy wydarzenie na Przełęczy Jugowskiej na stoku „Besterek”. Aby być finiszerem 38 Bieg Gwarków należy ukończyć dwie trasy. Nad sprawnym przebiegiem zawodów on-line czuwać będzie biuro STGGS oraz Sowie Szczyty. Zastrzegamy sobie prawo do zmian terminu w przypadku niewystarczającej pokrywy śnieżnej – informuje główny organizator imprezy – Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich, którego w organizacji wydarzenia wspierają Sowie Szczyty.

Zapisy uczestników 38 Biegu Gwarków prowadzone są na stronie: https://ridewithgps.com/…/165336-38-bieg-gwarkow-hybrydowy

(RED)

REKLAMA

REKLAMA