https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Firma szuka pracowników

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe COM-D Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska:

– OPERATOR WALCA DROGOWEGO

– ROBOTNIK DROGOWY (wymagane prawo jazdy kat. B)

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Działalność naszej firmy w dziedzinie budownictwa drogowego i inżynierii obejmuje wykonawstwo w różnorodnych technologiach, m.in. asfaltobeton, kostka kamienna i betonowa oraz inne rozwiązania w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Dysponujemy wytwórnią masy mineralno-bitumicznej oraz sprzętem do prac z jej użyciem.Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami w zakresie robót towarzyszących budowie dróg, m.in. wodno-kanalizacyjnych, elektro-energetycznych i telekomunikacyjnych. Nasza wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas robót budowlanych.

Firma oferuje wykonawstwo robót drogowych; wykonawstwo nawierzchni bitumicznych; cięcie i frezowanie nawierzchni; naprawy dylatacji, spękań i ubytków miejscowych w nawierzchni; wykonawstwo oznakowania poziomego i pionowego dróg, parkingów oraz wykonywanie odwodnień i kanalizacji deszczowej. W zakres naszych usług inżynieryjno-drogowych wchodzą także prace towarzyszące: ukształtowanie terenu i roboty ziemne; kanalizacja deszczowa, elementy małej architektury, urządzanie zieleni i prace porządkowe.

W związku z dynamicznym rozwojem, spółka COM-D poszukuje kandydatów do pracy w bazie firmy, w Sadach Dolnych, w gminie Bolków, na stanowiskach: Operator Walca Drogowego, Robotnik Drogowy w grupie bitumicznej (wymagane prawo jazdy kat. B). Wymiar czasu pracy to pełny etat, a zatrudnienie odbywa się na podstawie umowy o pracę. Wymagania, które stawiamy kandydatom to: podstawowa wiedza związana z robotami drogowymi i bitumicznymi (mile widziane doświadczenie); regulacja studni, układanie krawężników, korytek ściekowych; uprawnienia operatora maszyn budowlanych lub drogowych (w zależności od stanowiska pracy); prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność pracy w zespole. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Co ważne – zatrudnimy także osoby bez doświadczenia, ale posiadające uprawnienia. Kandydatów zainteresowanych pracą w naszej spółce prosimy o aplikację mailową na adres: kontakt@com-d.pl lub pod numerem telefonu: 721 700 307, ale zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze ul. Poniatowskiego 25, e-mail: kontakt(małpa)com-d.pl tel: 76/870-30-26. Pełna treść klauzuli informacyjnej www.com-d.pl/rekrutacja_online.pdf.

REKLAMA

REKLAMA