https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W Sentium można zarobić 1800 euro netto miesięcznie

 – Masz odpowiednie predyspozycje i chcesz podjąć pracę opiekuna w Niemczech? Poznaj Sentium i zgłoś się do nas. Wypełnij formularz kontaktowy, zadzwoń lub odwiedź nasze biuro w Wałbrzychu – zachęcają pracownicy wałbrzyskiego oddziału Sentium. Zarobki sięgają nawet 1800 euro netto miesięcznie.

Sentium od lat świadczy profesjonalne usługi opiekuńcze nad osobami starszymi w Niemczech.

– Naszym priorytetem jest zapewnienie takiej opieki nad osobami starszymi, jaką sami chcielibyśmy kiedyś otrzymać. Zajmujemy się rekrutacją opiekunek z powołaniem, którym praca z ludźmi sprawia radość i satysfakcję. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz bardzo atrakcyjne zarobki. Zawsze przekazujemy sprawdzone i rzetelne informacje o miejscach pracy i służymy pomocą przez 24 godziny na dobę. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników. Pozostajemy z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu mogą zwrócić się do nas z prośbą o pomoc w każdej sytuacji – mówi Pani Justyna z biura Sentium w Wałbrzychu.

Dbają o opiekunów

Praca opiekunki w Niemczech to zawód niezwykle wymagający. Dlatego Sentium oferuje swoim pracownikom wsparcie merytoryczne w trakcie całego okresu zatrudnienia.

– Nie musisz znać języka niemieckiego, ponieważ osobom chcącym podjąć z nami współpracę, organizujemy bezpłatne kursy językowe. Ale ważna jest dla nas także wiedza z zakresu codziennej opieki, bowiem nasi podopieczni to osoby z różnym spektrum chorób i problemów wieku starczego. Dlatego oferujemy pomoc profesjonalną i rzetelną. Weryfikujemy miejsca pracy przy podpisywaniu umowy z każdą rodziną. Rodziny naszych podopiecznych znamy osobiście i jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Naszym opiekunom zapewniamy darmowy transport spod miejsca zamieszkania do domu podopiecznego i służymy wsparciem zarówno w Polsce jak i w Niemczech. W obecnej sytuacji epidemiologicznej, Sentium wykonuje darmowe testy na COVID – 19, a dodatkowo każda osoba wyjeżdżająca na zlecenie otrzymuje od nas pakiet z środkami higieny (rękawiczki jednorazowe, maseczki oraz płyn do dezynfekcji). Cyklicznie odwiedzamy też naszych opiekunów u podopiecznych, weryfikując w ten sposób, czy obie strony są zadowolone ze współpracy. I co niezwykle ważne: gwarantujemy solidne i terminowe wynagrodzenie, a płacimy nawet do 1800 euro netto za miesiąc – podkreśla Pani Justyna.

Wyjedź na dłużej i zarób więcej

Sentium oferuje nową premię dla swoich opiekunów do osób starszych.

– Nasi opiekunowie często decydują się na dłuższą współpracę z podopiecznym, zapewniając mu w ten sposób stabilizację, a sobie bezpieczną pracę. Dzięki temu aż 85% podopiecznych ma stałych opiekunów. A teraz za każde przepracowane 3 miesiące na kontrakcie, bez zjazdu do Polski, płacimy dodatkowo 100 euro brutto. Cieszymy się, że 95% opiekunek wyjeżdża z nami ponownie – 9 na 10 opiekunek decyduje się na ponowną pracę z Sentium. Nasza ciężka pracy przynosi efekty. Dzięki trosce o naszych opiekunów oraz zapewnianiu im świetnych warunków zatrudnienia, możemy pochwalić się sporą liczbą pozytywnych opinii i referencji. 80% opiekunek przychodzi z polecenia – nasi zadowoleni opiekunowie polecają nas wśród swoich znajomych i rodziny. Dziękujemy za każde dobre słowo – dodaje Pani Justyna.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty