https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rebeka tańczy tango w Teatrze Zdrojowym

– 27.01. o godz. 19.00 zapraszam na wyjątkowy spektakl „Rebeka tańczy tango” z udziałem gwiazd polskiej polskich scen – mówi Mirosław Kowalik, dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju.

– Prowincjonalny Kazimierz nad Wisłą, warszawskie salony i szemrane dzielnice Buenos Aires – to miejsca, gdzie rozgrywa się historia Rebeki. Ta młoda, niewinna dziewczyna porzuca rodzinną miejscowość i za miłością od pierwszego wejrzenia rusza w wielki świat, który pulsuje w rytmie nowej mody – tanga argentyńskiego. Los nie oszczędza Rebeki, serwując jej w tempie szybkiej milongi prawdziwą lekcję życia. Jak Rebeka poradzi sobie z nowym bagażem doświadczeń? Zostanie w Buenos Aires czy wróci do Warszawy? Jak bardzo odmieni jej punkt widzenia i przekonanie, że prawdziwa miłość istnieje? Przez historię Rebeki przeprowadzą nas doskonali artyści: Olga Bończyk, Agnieszka Różańska i Maciej Miecznikowski. W czasie spektaklu usłyszymy najsłynniejsze tanga XX wieku, zarówno polskie jak i argentyńskie. Zaprosimy publiczność do śpiewania razem z nami tekstów, które wszyscy dobrze znamy. Na scenie pojawią się Artyści Tancerze Teatru Tanga, muzyczne aranżacje tang przygotuje zespół Tango Attack pod dyrekcją Hadriana Tabęckiego – zachęca Mirosław Kowalik.

Obsada:

– w roli tytułowej: Natalia Wojewoda – Rebeka

– wokaliści: Olga Bończyk, Agnieszka Różańska, Maciej Miecznikowski

– zespół muzyczny Tango Attack: Hadrian Tabęcki – fortepian, Grzegorz Bożewicz – bandoneon, Piotr Malicki – gitara

– artyści tancerze: Agata Czartoryska – Lucyna Messal Dorota Podgórska – Kazimiera Niewiarowska Ayad Zia – Rudolf Valentino Marek Mućko – Luis Zwi Migdal Michał Kaczmarek – Józef Redo Monika Berdowska, Gracja Bryś-Kołodziejczyk, Anna Kosela, Martyna Siwiec, Rafał Kołodziejczyk, Michał Goliński, Piotr Woźniak

– scenariusz i reżyseria: Michał Kaczmarek

– reżyseria światła: Arkadiusz Kuczyński

– scenografia: Barbara Gazdecka

– charakteryzacja: Marta Wojewoda.

Bilety w cenie 90 zł oraz 110 zł dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl oraz: w biurze Teatru Zdrojowego (w godz. 9:00-14:00), w Kawiarni Bohema(w godz. 12:00-21:00), w Recepcji Domu Zdrojowego (24 h).

(RED)

REKLAMA

REKLAMA