https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Co nam w duszy gra

Wystawa zdjęć fotografów zrzeszonych w Sudeckim Towarzystwie Fotograficznym to pierwsza tegoroczna propozycja Multimedialnej Galerii Obrazu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni. 15 stycznia o godzinie 17.oo swoje prace zaprezentuje dziewięciu autorów. Każdy zestaw prac to odmienne spojrzenie na fotografię.

– Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne to nasz nowy partner w dziedzinie wystaw fotograficznych. Sami jesteśmy ciekawi prac, które ujrzymy. Będzie to wystawa dziewięciu osób związanych z grupą – mówi Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Wystawa to dziewięciu autorów i bardzo różnorodna tematyka zdjęć. Pojawią się krajobrazy, portrety czy fotografie artystyczne.

Wernisaż zaplanowano 15 stycznia o godzinie 17.oo w Multimedialnej Galerii Obrazu w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Zdjęcia prezentowane będą do 15 lutego.

Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne istnieje od 2013 roku. Powstało z inicjatywy dzierżoniowskich fotografików. Zrzesza zarówno amatorów, jak i profesjonalistów.

(JR)

REKLAMA

REKLAMA