https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Podziękowanie za wałbrzyską wigilię

„Wdzięczność jest najpiękniejszym kwiatem, który wyrasta w duszy”

Henry Ward Beeche)

Pole pełne takich kwiatów to efekt zaangażowania, wdzięczności, empatii, niegasnącego zapału i otwartości do dzielenia się każdą cząstką samego siebie, niezmiennie od wielu lat. I tym wszystkim, w pełni zaangażowanym w pomoc w zorganizowaniu 14 Wigilii dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego dziękujemy. Dziękują organizatorzy oraz wszyscy zaangażowani:

  • Ksiądz Stanisław Wójcik
  • Renata Wierzbicka
  • Dorota Barańska
  • Grzegorz Macko
  • Michał Dworczyk
  • Wolontariusze MOPS
  • Wolontariusze ZHP
  • Wolontariusze Toyoty

Dziękujemy wszystkim, w tym: firmie Toyota Wałbrzych, Fundacji KGHM Polska Miedz, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „ Inwest Park”, Wałbrzyskim Zakładom Koksowniczym „ Victoria” , JFK z Wysp Owczych, Starostwu Powiatowemu w Wałbrzychu, Hotelowi Maria i jego bezcennemu szefowi kuchni oraz całemu personelowi, który od 14 lat przygotowuje prawdziwe cuda dla wszystkich oczekujących.

Dziękujemy wszystkim za to, że dzięki Wam noc cudów stała się udziałem wielu, o których na co dzień zdawałoby się, że zapomniał cały świat. To dzięki Wam wszyscy, do których drzwi zapukaliście, mogli poczuć na sobie spełnienie się dołączonych do specjalnego podarunku słów:

Mijają dni i długie noce…

Śnieg lekko skrzy, światło migocze,

To światło gwiazd, świąteczny czas…

I ciepło serc, które jest w nas.

W ten cudów dzień dajmy Ci

życzeń swych moc

Niech Ci się śni…

Dziś nikt nie będzie sam

My dzięki Tobie – Ty dzięki nam…

Tego wieczoru, tej nocy nikt nie był sam, nikt nie był zapomniany, każdy mógł doświadczyć ciepła płynącego prosto z Waszych serc, otwartych, ciepłych, pełnych miłości, którą jesteście gotowi dzielić się z innymi.

Dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, wolontariuszom, którzy podarowali innym swoje myśli, swój czas, którzy podzielili się swoimi środkami, by podarować innym niezapominane chwile radości i wzruszeń, których echa nigdy nie umilkną, a za rok z pewnością dzięki WAM ponownie głośno wybrzmią.

Dziękujemy wszystkim, do których kierujemy też wyrazy wdzięczności od wszystkich obdarowanych dzięki akcji!

(RW)

REKLAMA

REKLAMA