https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Z Invest – Parkiem w drodze na igrzyska olimpijskie

Z Invest – Parkiem w drodze na igrzyska olimpijskie

Kamila Żuk, jedna z najlepszych polskich biathlonistek, dołączyła do drużyny sportowców wspieranych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK”.

– Z dumą oraz wielkim szacunkiem do osiągniętych wyników nawiązujemy współpracę z Panią Kamilą Żuk, stając się tym samym częścią projektu zakładającego start zawodniczki w XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w Pekinie w dniach 4 – 20 lutego 2022 roku. Wierzymy, że Kamila uzyska niezbędne minimum kwalifikacyjne i powalczy o jak najlepszy wynik dla naszego kraju – powiedział Mariusz Piejko, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Zawodniczka, która pochodzi z Sokołowska w Gminie Mieroszów, w swojej dotychczasowej karierze zdobyła cztery medale mistrzostw świata juniorek, w tym dwa złote. Za największy jej sukces w dotychczasowych zmaganiach sportowych należy jednak uznać mistrzostwo Europy seniorek w biegu pościgowym, wywalczone w 2021 r. w Dusznikach Zdroju.

– Bardzo serdecznie dziękuję za to, że zostałam zauważona i za to, że otrzymuję wsparcie od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Cieszę się, że będę mogła być częścią projektu Invest Park Team – powiedziała Kamila Żuk.

To nie jedyne wsparcie polskiego biathlonu przez WSSE Invest-Park. Przypomnijmy, że w lipcu tego roku spółka udzieliła pomocy finansowej w wysokości 20 tys. zł Uczniowskiemu Klubowi Melafir Czarny Bór.

– Od dłuższego czasu obserwuję działania Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”, które bardzo mocno wspierają sport oraz inwestycje w sportowców. Bardzo doceniam to zaangażowanie i serdecznie dziękuję za to nieocenione wsparcie – mówi Urszula Filip, Członek Zarządu Polskiego Związku Biathlonu.

(DCH)

REKLAMA