https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

IX Turniej Bocce Osób Niepełnosprawnych

IX Turniej Bocce Osób Niepełnosprawnych

– Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wreszcie mieliśmy możliwość zorganizowania i przeprowadzenia IX Turnieju Bocce Osób Niepełnosprawnych. To kolejna cykliczna impreza organizowana przez Fundację Zielone Wzgórze – mówi Roman Ludwiczuk, fundator Fundacji Zielone Wzgórze.

– IX Wałbrzyskie Bocce Osób Niepełnosprawnych to jedne z najlepszych zawodów, jakie kiedykolwiek prowadziłem. Czapki z głów dla uczestników i organizatorów – podkreśla Michał Borzemski, który ten wyjątkowy turniej prowadzi od pierwszej edycji.

– Bardzo dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Wałbrzychu za wsparcie naszych działań, bardzo dziękujemy pracownikom OSiR Szczawno Zdroj z Michałem Borzemskim na czele za pomoc w przeprowadzeniu zawodów w szczawieńskiej hali sportowej. Dziękujemy Burmistrzowi Szczawna – Zdroju Markowi Fedorukowi , Wicestaroście Powiatu Wałbrzyskiego Iwonie Frankowskiej oraz wszystkim Gościom. Szczególne podziękowania kierujemy do całego zespołu Marty Woźniak – bez Was ta impreza by się nie odbyła! Wielkie podziękowania dla opiekunów wszystkich grup uczestników z Wałbrzycha, Kamiennej Góry i Świebodzic. Towarzyszyła nam wspaniała atmosfera, a zawody stały na wyjątkowym poziomie. Wszyscy uczestnicy tej imprezy, włącznie z kibicami, są zwycięzcami. Do zobaczenia na następnych turniejach – dodaje Roman Ludwiczuk.

(RED)

REKLAMA