https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Urodzinowa promocja w przedszkolach U Mikołaja

Urodzinowa promocja w przedszkolach U Mikołaja

– Z okazji jubileuszu 5-lecia Przedszkola U Mikołaja w Strudze oraz 10-lecia Przedszkola U Mikołaja w Wałbrzychu, zapraszam rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym do skorzystania z urodzinowej promocji – mówi dyrektor placówek Ramona Bukowska.

– Z okazji naszego jubileuszu, rodzice samodzielnie wychowujący dzieci będą płacili czesne w wysokości zaledwie 50 zł przez pierwsze 5 miesięcy, a kolejne 5 miesięcy opłata będzie wynosiła 100 zł. Co ważne, opłata w tej wysokości dotyczy opieki podstawowej oraz wszystkich zajęć dodatkowych! Mamy także przygotowane zniżki rodzinne: 50 zł na pierwsze dziecko oraz 100 zł na drugie i kolejne dziecko w naszej placówce. Na tym jednak nie kończą się nasze urodzinowe niespodzianki. Dla wszystkich, którzy zadeklarują zapisanie dziecka do naszych placówek do 31 października 2021 r., przewidujemy brak opłaty wpisowej i dodatkowo przez pierwsze 5 miesięcy 50 % wysokości czesnego – mówi dyrektor Ramona Bukowska zastrzegając, że promocje nie łączą się.

Przedszkola „U Mikołaja” w Wałbrzychu i Strudze prowadzą nabór dzieci od 1 do 6 roku życia. Prowadzone są także zapisy do jedynego w powiecie wałbrzyskim niepublicznego żłobka w Strudze.

Przedszkole w Strudze w Gminie Stare Bogaczowice jest placówką niepubliczną, która rozpoczęła swoją działalność w 2016 r. Dwa lata później, w tym samym budynku, został także uruchomiony żłobek, dzięki czemu dziecko ma szansę rozwoju i pobytu w jednym miejscu od pierwszego do około siódmego roku życia.

– Dużym atutem naszego przedszkola jest jego lokalizacja w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej widokiem gór oraz pięknej zieleni pól i łąk w miejscowości Struga. Takie położenie placówki stwarza także doskonałe warunki do częstych spacerów i prowadzenia obserwacji przyrody, zmieniającej się pod wpływem następujących po sobie pór roku. Sam budynek jest piętrowy, posiada 4 przestrzenne i nasłonecznione sale dydaktyczne dostosowane do potrzeb rozwojowych dzieci, 2 szatnie, 2 toalety, sypialnie dla najmłodszych, zaplecze kuchenne spełniające wysokie wymagania higieniczne systemu HACCP oraz pomieszczenie kancelaryjno-administracyjne. Przedszkole otacza ogrodzenie, umożliwiające bezpieczny pobyt dzieci na placu zabaw, który jest wyposażony w urządzenia ogrodowe rozwijające sprawność i zwinność naszych wychowanków, a także piaskownicę, w której dzieci rozwijają zdolności interpersonalne i zawierają przyjaźnie. To także miejsce, które bardzo korzystnie wpływa na ogólny rozwój dziecka, a w trakcie zabawy w piasku dziecko doskonali swoje zdolności manualne, w tym głównie precyzję ruchów, a także zręczność i koordynację – wyjaśnia dyrektor przedszkola.

Kolejnym atutem tego przedszkola jest szereg dodatkowych zajęć, wśród których są między innymi: język angielski, teatrzyki na terenie przedszkola z udziałem aktorów, szachy, tańce, akademia dźwięku i ciszy, przedsiębiorczość dla przedszkolaka z elementami informatyki, robotyka czy niezwykle ważne dla rozwoju zajęcia z logopedą.

– Zapraszamy rodziców, którzy cenią sobie miłą i domową atmosferę w przedszkolu i żłobku, do kontaktu z naszymi placówkami w Wałbrzychu i Strudze. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: 502 502 024 – dodaje Ramona Bukowska.

(TS)

REKLAMA