https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rodzinna wycieczka na Trójgarb

Rodzinna wycieczka na Trójgarb

– Zapraszamy na drugą wycieczkę z cyklu „Razem z rodzinami wędrujemy dalej”. Tym razem wybierzemy się na Trójgarb – mówi Roman Ludwiczuk, prezes PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej.

– Projekt skierowany jest do rodzin z dziećmi mieszkających w Wałbrzychu. Wycieczki odbywają się pod okiem wykwalifikowanych przewodników, posiadających szeroką wiedzę i niezbędne uprawnienia. Dla uczestników, przede wszystkim dla dzieci, przewidziane są atrakcyjne nagrody, a nagrody będą przyznawane według frekwencji. Chętnych do wzięcia udziału zapraszam do zapisów drogą telefoniczną, pod numerami: 74 66 66 068, 530 862 663 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@pttk.walbrzych.pl. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona i w jednej wycieczce może wziąć udział maksymalnie 25 osób – dodaje Roman Ludwiczuk.

Zadanie jest finansowane ze środków otrzymanych od Gminy Wałbrzych w ramach umowy na realizację zadania publicznego z zakresu turystyki i krajoznawstwa „70 lat PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej – razem z rodzinami wędrujemy dalej”.

(RED)

REKLAMA