https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Siatkarskie turnieje

Siatkarskie turnieje

KPS Chełmiec Wałbrzych przedstawił plan meczów i turniejów przedsezonowych drugoligowej drużyny siatkarzy.

4 września wałbrzyszanie wezmą udział w Międzynarodowym Turnieju Siatkówki w Hradec Kralove, w którym będą rywalizowali z ekipami z I ligi czeskiej: VK Jihostroj Ceske Budejovice, VK Lvi Praha, Velmez Volejbal i TJ Slavia Hradec Kralove. 11 września Chełmiec wystąpi w Towarzyskim Turniej w Żaganiu z udziałem: Orła Międzyrzecz, Ikara Legnica i Sobieskiego Żagań. Z kolei 18 września, w Hali Wałbrzyskich Mistrzów, rozegrany zostanie turniej pod patronatem Prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, w którym Chełmiec będzie rywalizował z Bielawianką Bielawa i Sobieskim Żagań.

– Szykuje się sporo grania. Już teraz prosimy zarezerwować sobie sobotę, 18 września, kiedy to nasi kibice będą mogli po raz pierwszy zobaczyć na żywo nową ekipę Chełmca – mówi trener wałbrzyskiego drugoligowca Fabian Kurzawiński.

Z kolei MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych zaprasza na siatkarskie zakończenie wakacji.

– Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, siatkarskie zakończenie wakacji, które miało się odbyć w poprzedni weekend, zostało przełożone na 4.09.2021 r. Rywalizacja w rodzinnym turniej dwójek rozpocznie się o godz. 10.00 na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej 26 w Wałbrzychu. Zapisy prowadzone są do 2.09 do godz. 15:00 na adres e-mail: klub@chelmiec.walbrzych.pl – informują organizatorzy zawodów.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA