https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rajd Rowerowej 500

Rajd Rowerowej 500

Gminy Głuszyca, Jedlina-Zdrój i Walim zapraszają do udziału w Rajdzie Rowerowej 500. – To wydarzenie rekreacyjne, bez rywalizacji, w którym nie będzie prowadzona klasyfikacja ze względu na czas w jakim uczestnicy pokonają poszczególne trasy rajdu. Rajd zostanie przeprowadzony w formule samonawigacji uczestników – wyjaśniają organizatorzy Rajdu Rowerowej 500.

Zadaniem dla uczestników jest pokonanie co najmniej 5 dowolnych tras, w tym koniecznie po jednej w każdej gminie, aby na końcu wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Rajd przebiega na terenie trzech gmin: Walim, Głuszyca i Jedlina Zdrój. Do dyspozycji uczestników jest 27 tras oznaczonych w terenie i na mapie.

– Trasa W10 jest typową trasą XC dla zawodników, dlatego prosimy zachować szczególną ostrożność, bo jest ona bardzo trudna technicznie – podkreślają organizatorzy rajdu. – Osoba, które chce wziąć udział w rajdzie musi zarejestrować się i zalogować się na swoje konto www.ridewithgps.com oraz przyjąć zaproszenie do Rajdu Rowerowej 500. W odpowiednim dla siebie terminie musi przejechać co najmniej 5 dowolnych tras rajdu zgodnie z wytyczonymi przez nas trasami, zgodnie z kierunkiem podanym na mapie. Uczestnik może skorzystać z nawigacji GPS w darmowej aplikacji Ride with GPS (Android lub iOS) lub wczytać track’a gps do swojego urządzenia dedykowanego (np. Garmin). Następnie musi zarejestrować pokonaną trasę w darmowej aplikacji Ride with GPS (RWGPS) bądź wczytać (Upload) na swoim koncie w RWGPS plik ze śladem trasy zarejestrowanym inną aplikacją bądź urządzeniem (np. Garmin). Potem przeanalizujemy ślad GPS, a weryfikacja pokonanych etapów zostanie przeprowadzona z wykorzystaniem platformy RWGPS na podstawie zapisanego śladu GPS. Lista finiszerów także zostanie opublikowana na RWGPS – Overall leaderboard. Na koniec osoby, które spełnią wszystkie wymagania, wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Rajd Rowerowej 500 jest dostępny na platformie RWGPS https://ridewithgps.com/events/156984-rajd-rowerowej-500-tki. Wszystkie szczegóły zostały opisane w zakładkach: overvie, informacje, zasady/zapisy, regulamin, pomoc.

(AM)

REKLAMA

REKLAMA