https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Więcej jogi w Szczawnie

Więcej jogi w Szczawnie

Radna Rady Powiatu Wałbrzyskiego Ramona Bukowska, wraz z Wałbrzyską Szkołą Jogi i OSiR Szczawno – Zdrój, zapraszają w sierpniu w każdy czwartek o godz. 18.00 oraz w każdą sobotę o godz. 9.00 na bezpłatne ćwiczenia jogi. Zajęcia będą się odbywały w Parku Szwedzkim w Szczawnie – Zdroju.

– Już niebawem będziemy mogli oddać się praktyce i relaksacji podczas ćwiczeń jogi. Jak mówi Baba Hari Das: „Joga jest surową dyscypliną, której umysł jest niechętny jeśli nie wprost, to poprzez różne wybiegi. Bez konsekwentnej praktyki umysł ciągle będzie wynajdywał przeszkody: nie, dzisiaj nie, ale jutro to już na pewno. I to jutro nigdy nie nastąpi. Tak więc potrzebujemy kogoś, kto by nam mógł przypominać: zobacz – jutro to dzisiaj”. Przed nami przepiękny czas wspólnie z Wałbrzyską Szkołą Jogi oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Szczawnie – Zdroju. Udział w zajęciach jest bezpłatny – podkreśla Ramona Bukowska.

– Życzę wytrwałości na wspólnej ścieżce jogi. Proces jogi przebiega w dwóch fazach: pierwszy to „wolność od”, a drugi to „wolność do”- dodaje Helena Lehner z Wałbrzyskiej Szkoła Jogi, która jest dyplomowaną nauczycielką jogi leczniczej, a praktykę jogi rozpoczęła w 1999 r.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA