https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

1000 zł za maskotkę

1000 zł za maskotkę

Trwa konkurs na projekt graficzny maskotki promującej Gminę Czarny Bór.

– Jesteś mieszkańcem Gminy Czarny Bór, masz chrapkę na nagrodę w wysokości 1 000 zł i ciekawy pomysł jak w projekcie maskotki Melafirek oddać niepowtarzalny charakter Gminy Czarny Bór? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! – mówią: Maja Sadowy – członek Zarządu Mineral Polska Sp. z o.o., Adam Górecki – wójt gminy Czarny Bór oraz Katarzyna Bernaś – dyrektor B+ CK, którzy ogłosili konkurs na maskotkę promującą Gminę Czarny Bór.

 – Historia gminy jest nierozerwalnie związana ze złożami melafiru i sięga 1945 r., a wiele instytucji i podmiotów działających w gminie w nazwie nawiązuje do tego minerału. Mam tu na myśli chociażby UKN Melafir Czarny Bór, Przedszkole Gminne „Melafirek”, LZS Skalnik Czarny Bór. Dlatego we współpracy z Mineral Sp. z o.o. postanowiliśmy, że skoro melafir dla tak wielu z nas kojarzy się z gminą warto pokusić się o stworzenie rozpoznawalnego znaku promującego, jakim jest maskotka – mówił Adam Górecki, podczas ogłoszenia konkursu.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na: www.czarny-bor.pl oraz www.ck.czarny-bor.pl. Konkurs trwa do 22 czerwca 2021 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

(JJ)

REKLAMA

Click Here