https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Operacja Grodno

Operacja Grodno

Grupa artystyczna Sceny pod Regałem zaprasza na niepowtarzalny koncert pod tytułem „Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki O Miłości”.

W tych niespokojnych czasach, artyści wrocławskiej Sceny pod Regałem postanowili stworzyć projekt, który ma być kontrą do otaczającej nas rzeczywistości. Grupa młodych, nieszablonowych twórców i wykonawców chce pokazać, że nawet w obecnym czasie można tworzyć wspaniałe koncerty, można cieszyć się muzyką i walczyć o naszą ukochaną kulturę!

– Zapraszamy Państwa na pokład naszego muzycznego okrętu, by udać się w podróż po meandrach cudownych kompozycji o miłości, a tym razem okazja jest jeszcze wspanialsza, gdyż zacumujemy na zamku Grodno przy jeziorze Bystrzyckim w Gminie Walim – zachęcają artyści. – Zapraszamy na dwa wspaniałe wieczory koncertowe, które wyemitowane zostaną  6 i 7 maja 2021 r. o godzinie 20:00. Bezpłatna transmisja odbędzie się na 10 kanałach w mediach społecznościowych (Facebook, Youtube): Scena pod Regałem; Wrocław. Wroclove; 3. Visit. Wroclaw; Niesamowity Dolny Śląsk; Niesamowity Wrocław; Dolny Śląsk Travel; OKiS Wrocław; Zamek Grodno; Hotel Maria Antonina; Kawiarnia Literatka. To będą dwa niezapomniane wieczory z muzyką w otoczeniu pięknych Gór Sowich i Wałbrzyskich oraz zamku Grodno! Wystąpią artyści Sceny pod Regałem oraz goście specjalni: soliści – Paulina Jeżewska, Malwina Kulisiewicz, Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Katarzyna Miednik, Martyna Bellini, Adrianna Górka, Anna Kaltbach, Eliza Mark, Janusz Cedro, Jakub Luboiński, Tomasz Krajewski, Giuseppe Antonacci; zespół kameralny Sceny pod Regałem: Michał Hadasik: fortepian i prowadzenie koncertu, Malwina Kulisiewicz – skrzypce, Tomek Wilczyński – kontrabas, Tomek Burzyński – perksuja i cahon, Maciej Czemplik – gitara i banjo, Giuseppe Antonacci – gitara, Luigi Leoni – gitara, Marcel Frąckowiak – wiolonczela i mandolina, Mieszko Służewski – harmonijka i Konga praz Jakub Luboiński – saksofon. Wsparcie techniczne zapewni Szkoła Muzyki Nowoczesnej z Maciejem Duszyńskim na czele. W repertuarze usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości z repertuaru takich mistrzów słowa jak: Osiecka, Młynarski, Kofta, Przybora, Wasowski, zespół 1,2,3. Nie zabraknie również wielkich przebojów muzyki rozrywkowej z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz oraz zespołu Skaldowie. Cała inicjatywa jest oddolnym działaniem wielu ludzi na rzecz ratowania sektora kultury, turystyki i gastronomii w regionie. Przygotowanie recitalu opiera się tylko i wyłącznie na mobilizacji, wielkim zaangażowanie i ogromnych chęciach różnych, wspaniałych ludzi, którzy mimo tragicznej sytuacji w swoich branżach, chcą zrobić coś dobrego dla wszystkich Państwa i dla siebie samych.

(AM)

REKLAMA

Click Here