https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zmiany rozkładów jazdy autobusów

Zmiany rozkładów jazdy autobusów

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Wałbrzychu i ościennych gminach muszą uważać na częste zmiany rozkładów jazdy autobusów.

Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM w Wałbrzychu informuje, że w związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Mazowieckiej i Browarnej w Wałbrzychu, od 8 kwietnia autobusy linii nr 2 relacji: Sobięcin – Piaskowa Góra nie będą obsługiwać przystanku położonego przy stacji Wałbrzych Centrum. Od 8 kwietnia ulica Mazowiecka i Browarna będą ulicami jednokierunkowymi, wjazd na dworzec kolejowy będzie możliwy wyłącznie ulicą Mazowiecką, a wyjazd ul. Browarną. Autobusy linii 2, kursujące z Piaskowej Góry do Sobięcina, obsługiwać będą przystanek przy stacji Wałbrzych Centrum bez zmian, podobnie jak autobusy linii 5, 12 i 15.

Przypomnijmy, że ze względu na wprowadzone ograniczenia, od 20 marca 2021 r. autobusy linii komunikacyjnych nr 2 i C nie obsługują przystanku położonego przy Galerii Victoria. Ze względu na zamknięcie przejścia granicznego z Czechami, autobusy linii nr 15 kończą jazdę przy granicy państwa w Golińsku, a nie w Mezimesti. Z uwagi na nowy rozkład jazdy pociągów Kolei Dolnośląskich, zmianie uległy także rozkłady linii autobusów nr 1 i 2.

(RED)

REKLAMA

Click Here