https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Victoria na podium

Victoria na podium

V Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PUKS Victoria Wałbrzych, który rozegrany został w Hali Wałbrzyskich Mistrzów z udziałem 10 zespołów, w zmaganiach orlików wygrał Górnik Nowe Miasto Wałbrzych przed KAP I Kamienna Góra i PUKS Victoria.

– Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, najlepsi zawodnicy w każdym zespole otrzymali upominki, a najlepsze zespoły puchary. Wszyscy ugoszczeni zostali ciastem, przygotowanym przez mamy naszych zawodników, którym bardzo dziękuję za przygotowanie takiej ilości ciasta. Turniej stał na wysokim poziomie, a w meczach o miejsce 3 i 5 decydowały rzuty karne – relacjonuje Mirosław Furmaniak, prezes PUKS Victoria Wałbrzych.

Końcowa kolejność turnieju:

  1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
  2. AP I Kamienna Góra
  3. Victoria Wałbrzych
  4. Due Soccer Świebodzice
  5. AP II Kamienna Góra
  6. Football Academy Żagań
  7. Gryf I Świdnica
  8. Gryf II Świdnica
  9. Diament Wałbrzych
  10. Górnik Boguszów-Gorce

– Po zmaganiach orlików do rywalizacji przystąpiła ekipa żaków VictoriiW związku z tym, że na turniej do Świdnicy nie dotarło kilka zespołów, do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły. Victoria spisała się nadspodziewanie dobrze, zajmując 2 miejsce. Pod kierunkiem trener Bogumiły Wilczyńskiej drużyna żaków Victorii osiągnęły następujące rezultaty: Gryf II Świdnica – Victoria 0:4, Polonia-Stal Świdnica – Victoria 1:0, Gryf I Świdnica –Victoria 2:0, Victoria – Gryf II Świdnica 4:0, Victoria – Polonia-Stal Świdnica 2:1. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Olek Betka – Matusz Wilczyński (C), Szymon Wendycz, Kamil Ciszek, Alan Siemiński oraz Julian Elżbieciak.  Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Mateusz Wilczyński 5, Olek Betka 2, Kamil Ciszek 1 a rywale strzelili 2 bramki samobójcze – dodaje Mirosław Furmaniak.

(RED)

REKLAMA

Click Here