https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sylwia Dąbrowska pierwszą kandydatką na burmistrza Boguszowa – Gorc

Sylwia Dąbrowska pierwszą kandydatką na burmistrza Boguszowa – Gorc

– 14.01.2021r, otrzymałam postanowienie Komisarza Wyborczego w Wałbrzychu o utworzeniu Komitetu Wyborczego Wyborców Sylwii Dąbrowskiej w związku z czym, od dziś rozpoczynam swoją kampanię wyborczą – ogłosiła Sylwia Dąbrowska, która w wyborach w 2018 r. przegrała w II turze z odwołanym w ubiegłorocznym referendum Jackiem C.

 – Liczę na to, że Ci z Państwa, którzy zaufali mi 2 lata temu i oddali na mnie wtedy swoje głosy, zechcą mnie wesprzeć również obecnie. Wyrażam też nadzieję na to, że będę w stanie przekonać do swoich pomysłów dotyczących funkcjonowania i rozwoju miasta także tych z Państwa, którzy w wyborach samorządowych 2018 roku nie wzięli udziału lub też oddali swój głos na innych kandydatów. Boguszów-Gorce to jest nasze wspólne dobro i wspólnie z Wami, jeśli taka będzie Wasza wola, zrobię wszystko, co będzie w mojej mocy, aby naprawić nadszarpnięty przez ostatnie dwa lata wizerunek naszego miasta. Naprawić to wszystko, co funkcjonuje źle. Zakończyć ten niechlubny rozdział w jego historii, którego wszyscy byliśmy świadkami. Zapraszam Was już dzisiaj do współpracy do dialogu i aktywności. Razem możemy więcej – mówi Sylwia Dąbrowska, która rozpoczęła zbieranie podpisów osób popierających jej kandydaturę.

Przypomnijmy: 8 stycznia zostało opublikowane „Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów w sprawie przedterminowych wyborów burmistrza miasta Boguszowa-Gorc w województwie dolnośląskim”. Z opublikowanego rozporządzenia wynika, że głosowanie odbędzie się w 7 marca 2021 r. (niedziela) w godzinach 7.00-21.00, a kampania wyborcza zakończy się 5 marca (piątek) o północy. Kandydaci na burmistrza Boguszowa – Gorc będą mogli zgłaszać się do 12 lutego.

(RED)

REKLAMA

Click Here