https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W świątecznym klimacie

W świątecznym klimacie

– Świąt Bożego Narodzenia nie wyobrażamy sobie bez zielonego drzewka pełnego ozdób. Dotychczas te szczawieńskie ubieraliśmy z Wami podczas jarmarków bożonarodzeniowych, ale obecna sytuacja epidemiologiczna nam na to nie pozwala. Niemniej jednak samych świąt nikt nie odwołuje, więc elementy, które tworzą ich klimat na pewno zagoszczą do Szczawna-Zdroju, by umilić czas spędzany w naszym mieście.

Takim z pewnością będzie szczawieńska choinka, którą ozdobi nie kto inny jak Wy! Akcję zainauguruje 21 grudnia o godz. 12:00 burmistrz Szczawna-Zdroju Marek Fedoruk, zachęcając tym samym do tworzenia ozdób przez mieszkańców i wieszania ich w dowolnym czasie na wspólnym drzewku przed Urzędem Miejskim w Szczawnie-Zdroju. Dla wszystkich włączających się w przedświąteczną zabawę włodarz miasta przewidział mały upominek:).

Popularne w Szczawnie-Zdroju jarmarki w tym roku przez wzgląd na sytuację epidemiologiczną odbyć się nie mogły… Bożonarodzeniowy, za Waszą namową i chęcią udziału, przenieślsimy do sieci. Wiemy, że taka forma nie zastąpi klimatu, jaki wszyscy tworzyliśmy w hali spacerowej, ale nacieszmy się nowymi możliwościami. Zachęcamy Was do zaangażowania w dedykowane temu wydarzenie – rękodzielników do skonstruowania oferty na miarę w dyskusji, a kupujących do przemyślanych zakupów mikołajowych i świątecznych, wspierających lokalnych wystawców. Poza pośrednictwem w Waszych zakupach przewidujemy konkursy, quizy, warsztaty, czyli namiastkę tego, co zobaczyć mogliście każdego roku w realu – mówi Karolina Tomza z Urzędu Miejskiego w Szczawnie – Zdroju.

(KT)

REKLAMA